Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

brak rehabilitacji


jaaasna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór.

powiedzcie mi czy to mozliwe żeby po 2 miesiecznym leżeniu w wyniku polamanej miednicy i złamaniu kregu c7 pan ortopeda nie zalecił mi zadnej rehabilitacji?powiedział ze nie jest potrzrebna. on mi sie wydaje troche.. hm.. malo kompetentny??(ale moze grzessze tym co pisze:))i niech wasza odpowiedzią nie bedzie to ze mam iśc do innego lekarza:)co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć,

miałam podobną sytuację mój pierwszy ortopeda też stwierdził że rehabilitacja jest nie potrzebna, no i ja zbagatelizowałam sprawę. Po paru miesiącach mój uraz się znowu dał o sobie znać. Zapisałam się tym razem do innego ortopedy i on zalecił mi kilka zabiegów, po których poczułam znaczną poprawę. Więc moja rada brzmi: jak najszybciej zmienić lekarza! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

 

janka1949 wrote:

miałam zwichnięcie głowy ramienia i złamanie kości ramiennej. jeszcze mi się niezrosła kosć a lekarz ortopeda dał mi na rechabilitację. Czy można rehabilitować .jeszcze gorzej boli.

Można ,nawet należy ,tylko pod okiem dobrego rehabilitanta,ból się będzie zmniejszał i szybciej ,wrócisz do sprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

janka1949 wrote:

miałam zwichnięcie głowy ramienia i złamanie kości ramiennej. jeszcze mi się niezrosła kosć a lekarz ortopeda dał mi na rechabilitację. Czy można rehabilitować .jeszcze gorzej boli.

janka 1949, jak lekarz dał ci rehabilitacje to sie nie zastanawiaj. Na rehabilitacje bardzo długo sie czeka. Na poczatku boli ,ale kazdego dnia bedziesz widziała poprawę i bedzie mniej bolało. Wiem co mowie bo poczatki moje były takie ,ze sobie ukradkiem puściłam łezkę. Głowa do góry ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...