Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek drogowy na skutzerze


magnus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,14-maja ulegliśmy wypadkowi wraz z żoną jadąc na skuterze ,będąc już na rondzie ,kierowca samochodu nie zauważył nas i wymusił na nas pierwszeństwo przejazdu czego skutkiem było wywrócenie nas ,skuter nas przygniótł ,kierowca samochodu nie uciekł z miejsca wypadku toteż ja policji nie wzywałem ,pan kierowca napisał nam oświadczenie,przyznając sie do winy,wraz z nazwiskiem,adresm,nr rejstr poj,itd,u moiej żony wypadek ten skutkował ogólnym potłuczeniem i zniszczeniem odzieży wierzchniej,u mnie natomiast to już nie jest tak wesoło,obecnie jestem po artroskopii kolana,i jestem do tej pory na zwolnieniu lekarskim,oboje z żoną jesteśmy czynni zawodowo,moje pytanie brzmi;z ilu miejsc czy też towarzystw należy nam sie odszkodowanie,jeśli to możliwe to proszę o dokładna informację.Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszkodowanie należy ci się z OC sprawcy i tu lepiej jest skożystać z pomocy kancelari zajmującej się roszczeniami odszkodowawczymi oni robia to za procęt więc zależy im żeby kasy było jak niajwięcej i nie musisz sam latać z każdym papierkiem, oprucz tego z twojego NW jeżeli takie posiadałeś i ewentualnie jeżeli masz jakieś polisy indywidualne z opcją nieszczęśliwych wypadków również. Odszkodowanie należy sie tak samo tobie jak i twojej żonie. To trochę trwa wiem coś o tym ale warto powalczyć. Życzę powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...