Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie po operacji.


antonio23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Prosze pomoc. Czy nalezy mi sie jakieś odszkodowanie po operacji jelita grubego?? w tej chwili mam wyłoniona stomie czasowa. Za 3 miesiae mam miec 2 operacje rekonstrukcji jelita. Czy nalezy sie odszkodowanie i jak to zalatwic??

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odszkodowanie ma na celu wynagrodzenie krzywdy. Jeżeli operacja została wykonana nieprawidłowo i będzie Pan to w stanie udowodnić, istnieje szansa uzyskania odszkodowania. Proszę o dokładniejsze opisanie sprawy, gdyż informacje przez Pana podane nie pozwalają rzetelnie odpowiedzieć na pytanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
trzy lata temu dowiedziałam się,ze mam raka szyjki macicy,bardzo szybko lekarze się mną zajęli,ale usunąć musieli całą macice,mam 34 lata,czy nalezy mi się odszkodowanie z zus lub od mojego grupowego ubezpieczyciela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ZUS nie należy się

z ubezpieczenia grupowego to trudno powiedzieć nieczytając OWU czyli ogólnych warunków ubezpieczenia

wszystkiego można zapewne dowiedzieć się od Towarzystwa Ubezpieczeniowego .Jeżeli jest to grupowe ubezpieczenie na życie to w większości ubezpieczyciele wypłacają odszkodowanie za"raka"

Natomiast jeżeli jest to grupowe ubezpieczenie NNW to brak podstaw do odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
witam.Mój syn w miesiącu wrześniu 2010r.miał wypadek w szkole i miał operowane jądro.Warta odmówiła wypłaty odszkodowania uzasadniając to brakiem trwałego uszczerbku na zdrowiu,czy mogę starać się o odszkodowanie na drodze sądowej.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kazdy wypadek mozna dochodzic odszkodowanie,trzeba tylko miec papiery,najlepiej do tego miec prawnika mozna skontaktowac sie z kancelaria odszkodowawczą .wiecej info na meilu wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ania01 wrote:

witam.Mój syn w miesiącu wrześniu 2010r.miał wypadek w szkole i miał operowane jądro.Warta odmówiła wypłaty odszkodowania uzasadniając to brakiem trwałego uszczerbku na zdrowiu,czy mogę starać się o odszkodowanie na drodze sądowej.?

Oczywiście może Pani wystąpić na drogę sądową. Wiąże się to z kosztami: wpisu sądowego (5 % wartości przedmiotu sporu), opinią biegłego (ok. 300-500 zł.) i w przypadku przegranej z kosztami drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam,mój mąż leczył się na rwę kulszową.Leczenie zakończyło się operacją na kregosłupie.W pracy był nie obecny 2 miesiące.Pracuje w Lasach Państwowych,jego ubezpieczenie nie obejmuje tego rodzaju operacji.Ale co z Zus'em czy ma jakieś szanse na odszkodowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...