Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Jak pomaga DAS w likwidacji szkody..


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ,

 

A jakie że tak z ciekawości spytam masz doświadczenia , ja z DAS

spotykam się wyłącznie patrząc na co poniektóre samochody z tą ich naklejką . Ale informacji o ich

działalności jako takiej nie mam ani złych ani dobrych. Choć faktycznie ubezpieczenia od chroniące od ubezpieczenia jest

troszkę paranoiczne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku DAS wyslal pismo do TU wzywajace do wypłaty odszkodowania i udzielenia odpowiedzi w ciagu 14 dni.

Niestety TU zignorowalo to wezanie i DAS NIC WIECEJ NIE ZROBIL.

Po wyplacie odszkodowania poprosilem DAS o wystapienie o odsetki za zwloke od TU.

Odpowiedz byla zalamujaca:

DAS wyrazil zadowolenie ze otrzymalem odszkodowanie!!! O odsetki nie bedzie wnosil bo sprawa pewnie skonczylaby sie w sadzie a koszty sa w dysproporcji do wielkosci odsetek.

(odsetki za 30 dni od kwoty okolo 56000zł)

 

Dla zainteresowanych moge podeslac pismo z DAS (rewelacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle to załatwili ehh czyli ten Das to pic na wodę fotmontaz ... Pamietam jak mi jeden agent ktory chcial mi to sprzedać swego czasu tłumaczył że w Dasie odstraszająco działa naklejka ;-) tzn. jak likwidator ogląda autko to gdy zobaczy naklejkę nie będzie robił wałków ;-) teraz widać że to cała moc Das'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Jeżeli ktoś ma problemy z das i uświadomił sobie że w pojedynkę sam nic nie wskóra to proponuję abyśmy się zjednoczyli. zarejestrujmy stowazyszenie naciąganych przez das i spróbujmy podziałać razem. utwórzmy stronę internetową , zainteresujmy prasę itd. praktyki stosowane przez das z pewnościa do etycznych nie należą więc je zaskarżmy! ....piszcie na - rydz6666 a wp.pl - wspólnie możemy więcej !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...