Jump to content
Forum Odszkodowania

ZUS po raz drugi nie przyznaje odszkodowania.


Bartek
 Share

Recommended Posts

Witam

W styczniu br. podczas zchodzenia z drabiny w pracy (wys do 1m) doznałem bolesnego skrecenia stawu skokowego, wskutek czego założono mi gips na 14 dni oraz skierowano na prawie miesięczną rechabilitacje.

Po zakonczeniu kuracji został sporzadzony protokuł powypadkowy przez pracownika BHP oraz zlożone wszelkie dokumenty do ZUS oraz pozostałych 2 ubezpieczycieli (jeden jako grupowe ubezpieczenie w pracy- Aliance, drugie jako moje prywatne ubezpieczenie - PZU)

Od Aliance i PZU otrzymalem odszkodowanei za wypadek przyt pracy, natomiast ZUS za pierwsza komisja lekarska orzekł iz nie przysługuje mi % odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, oraz po moim odwołaniu uznał to samo.

Nie robił bym z tego wielkiego "halo' ale naprawde po tym wypadku mam problemy z chodzeniem i w kostce zaczelo mi cos "chrupac' dość głośno podczas poruszania stopą.

 

Wiem że moge teraz odwołać się tylko do Sądu Pracy ale chce się dowiedzeć czy nie jest to walka z wiatrakami? I czy mam jakies realne szanse ?

 

Bartek

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jak najbardziej możesz próbować odwołać się ale do ZUS. Podnieś swoje argumenty. Jeżeli zrobisz to jak należy, przedstawisz dokumenty , ze sie leczysz nie powinni ci odmawiac
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...