Jump to content
Forum Odszkodowania

potracaie w strefie przez samochod


zzagubiony
 Share

Recommended Posts

jak kiedys pisalem babcia miala wypadek komunikacyjny, zostala potracana w strefie przez samochod. 2 dni temu zostala wezwana na komisje lekarska na ktorej lekarz ja zbadal i nie udzielil zadnych informacji... moje pytanie jest nastepujace ile pzu ma czasu na kontakt listowny z poszkodowana ? oraz drugie pytanie babcia miala potluczona noge bardzo potluczone zebra oraz cala posiniaczona twarz. Ten gosciu jezdzi Cinqecento. Ile za takie urazy mozna dostac pieniedzy ? nie chcemy byc oszukani ;/ licze na szczere i powazne odpowiedzi
Link to comment
Share on other sites

lekarz na komisji nie musi informować poszkodowanego o tym ile % trwałego uszczerbku poszkodowany dostał

 

komisja lekarska zwykle jest ostatnią częścią postępowania likwidacyjnego, jak już nie da się znaleźć czegokolwiek, co pozwoliłoby odmówić wypłaty ;))

zapewne wszystkie okoliczności wypadku są już wyjaśnione i znane, a jeśli tak to PZU, wg kodeksu cywilnego (art. 817) ma 14 dni na wydanie decyzji od chwili otrzymania orzeczenia z komisji lekarskiej Twojej babci

 

a jeśli chodzi o kasę, to to jest zawsze sprawą indywidualną...

 

jeśli po wypłacie poczujecie się oszukani to zawsze możecie złożyć odwołanie, ale musicie je dobrze uzasadnić aby coś więcej wyrwać...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...