Jump to content
Forum Odszkodowania

polisa w MTU


mariusz_Poland
 Share

Recommended Posts

witam ubezpieczyłem samochód w MTU. Na infolini wyliczyli mi składkę i wszystko było by ok gdyby nie to,że osoba która ubezpieczała mi auto nie poinformowała mnie o tym,że za współwłaściciela który nie ma prawa jazdy jest 30%zwyżka.Współwłaściciel jest 2 w dowodzie rejestracyjnym.no cóż piliło mnie więc ubezpieczyłem auto na 3 miesiące dzwonię do nich żeby odstąpić od umowy a tu zonk nie mogę.kobieta zasłania się ustawą o ubezpieczeniach komunikacyjnych gdzie odstąpić od umowy mogę tylko wtedy gdy sprzedam auto lub go skasuje.Szczerze mówiąc nie rozumiem tego dlaczego nie ,ubezpieczenie to jest taki sam produkt jak towar w sklepie nie podoba mi się to idę i kupuję inny.obdzwoniłem wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe i okazuje się,że tylko MTU ma problem.Moim zdaniem jest to cwaniactwo i oszukiwanie ludzi ze strony ubezpieczyciela.czy ktoś mógłby zająć stanowisko w tej sprawie?
Link to comment
Share on other sites

umowę ubezpieczeniową zawiera się na rok, lub oczywiście na krótszy okres, jeżeli Ty zawarłeś na 30 dni, tym bardziej nie powinno być problemu z jego zakończeniem
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
To nie pierwszy wyczyn MTU, są bardzo nierzetelni a wręcz nieuczciwi. Ode mnie zarządali abym im dostarczył na ich druku oświadczenie sprawcy wypadku, uzależniając od tego wypłatę odszkodowania. Przy okazji przeciągają terminy ponad wszelką logikę i uczciwość. Bieg sprawy liczyli od daty otrzymania ostatniego dokumentu (właśnie tego sporządzonego przez nich samych)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...