Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

polisa w MTU


mariusz_Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ubezpieczyłem samochód w MTU. Na infolini wyliczyli mi składkę i wszystko było by ok gdyby nie to,że osoba która ubezpieczała mi auto nie poinformowała mnie o tym,że za współwłaściciela który nie ma prawa jazdy jest 30%zwyżka.Współwłaściciel jest 2 w dowodzie rejestracyjnym.no cóż piliło mnie więc ubezpieczyłem auto na 3 miesiące dzwonię do nich żeby odstąpić od umowy a tu zonk nie mogę.kobieta zasłania się ustawą o ubezpieczeniach komunikacyjnych gdzie odstąpić od umowy mogę tylko wtedy gdy sprzedam auto lub go skasuje.Szczerze mówiąc nie rozumiem tego dlaczego nie ,ubezpieczenie to jest taki sam produkt jak towar w sklepie nie podoba mi się to idę i kupuję inny.obdzwoniłem wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe i okazuje się,że tylko MTU ma problem.Moim zdaniem jest to cwaniactwo i oszukiwanie ludzi ze strony ubezpieczyciela.czy ktoś mógłby zająć stanowisko w tej sprawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
To nie pierwszy wyczyn MTU, są bardzo nierzetelni a wręcz nieuczciwi. Ode mnie zarządali abym im dostarczył na ich druku oświadczenie sprawcy wypadku, uzależniając od tego wypłatę odszkodowania. Przy okazji przeciągają terminy ponad wszelką logikę i uczciwość. Bieg sprawy liczyli od daty otrzymania ostatniego dokumentu (właśnie tego sporządzonego przez nich samych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...