Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Rozciecie kolana przy pracy


martines89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dosc nietypowe pytanie gdyz chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge samemu ubiegac sie o odszkodowanie? Uwazam ze bedzie to koniecznie gdyz zeby sprawa zajela sie firma prawnicza przedmiot sporu musi przekraczac 1000 funtow.

 

Wypadek przydarzyl sie w pracy, jako cleaner nioslem foliowe worki na smieci z rozbitym szklem. Szklo pochodzilo ze spalonych koszy recyclingowych znajdujacych sie na osiedlu na ktorym dbam o czystosc. Jeden z kawalkow przedziurawil worek i rozcinajac moje spodnie od uniformu rozcial kolano. Bylo to rozciecie skory jednak menager po zobaczeniu rany kazal mnie zawiesc do szpitala gdzie rane zszyto a wlasciwie sklejono i nalozono opatrunek. Pozniej otrzymalem zastrzyk przeciw tezcowi. Czy moge ubiegac sie o odszkodowanie?

 

Slyszalem od ludzi pracujacych ze mna i od wspolokatorow ze za takie rozciecie moge dostac 100 £ wiec chcialbym prosic o pomoc. Moze ktos wie gdzie musze sie zglosic i co potrzeba zrobic? Moze polecicie kogos kto pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakiś świadków wypadku, którzy mogliby potwierdzić okoliczności wypadku? Posiadasz jakąś dokumentację lekarską? Czy ktoś odnotował Twój wypadek. Spróbuj zorientować się u swoich przełożonych jak możesz rozwiązać podobną sprawę. Jeśli oni nie udzielą Ci żadnych informacji spróbuj skontaktować się z jakąś firmą. Może coś pomogą w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...