Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

kolizja drogowa i uznanie szkody


chinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jestem poszkodowaną w kolizji samochodowej . Mój samochód -Toyota Yaris , sprawca wyprzedzajacy mnie pod górkę( wynurzył się z górki 3 -ci samochód z naprzeciwka i w ten sposób wyprzedzający - Opel Wectra ,oczywiście otarł mi caly lewy bok , uszkodził lusterko .Napisał oświadczenie .Prosił zeby tylko nie wzywac policji . Likwidator TUW skąd pochodziła polisa (OC)sprawcy, kiedy pojechalam pod biuro , po oględzinach napisał :-błotnik PL otarty, lekko wgnieciony w części srodkowej przy stronie wykroju koła - 3 jednostki czasowe i lakierowanie ponaprawcze w 50%,-- Drzwi L otarte w części srodkowej do lakierowania ponaprawczego w 50 % ,-obudowa lusterka L - wymiana .I to wszystko-:zderzaka przedniego po lewej stronie nie wziął pod uwagę bo starł zaznaczenia( byla czarna smuga taka sama jak na błotniku - nie było wgłebienia tylko starty lakier wierzchni i pan stwierdził ,że na przodzie i po prawej stronie też są takie otarcia ( jest jedno w części pomiędzy refletorami punktowe wielkości główki od szpilki wynikajace z uzytkowania pojazdu . - starcia zderzaka tylnego nie uzględnił i złamania tego elementu też, tłumacząc ,że nie mogło to powstać podczas tego zdarzenia bo linie w powierzchniach startych są w róznych kierunkach tzn są poziome i zagięte do dołu . Sama użytkuję ten samochód i innego zdarzenia nie było jak mam sie obronić ? Prosze o rade co mam robić , oczywiście likwidator zasugerował i zaznaczył na dokumencie rozliczenie bezgotówkowe z zakładem naprawczym informując mnie iż za 50 % wartości lakierowania z faktury będę obciążona . To jakaś farsa . Proszę o pomoc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj

najlepiej wykonaj niezależną opinię rzeczoznawcy i ją przedstaw w ubezpieczalni. Dlaczego likwidator wybrał wariant bezgotówkowy bez Twojej zgody? W tej chwili musisz naprawić to auto. A jak znam życie wskażą Ci swój zaprzyjaźniony warsztat.

Na ile wyceniasz tą szkodę za którą nie chce Ci zapłacić TU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...