Jump to content
Forum Odszkodowania

Pismo roszczeniowe do PZU


Krzysiek28
 Share

Recommended Posts

Witam. w czerwcu mialem wypadek komunikacyjny. doznałem urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przebywalem na zwolnieniu lekarskim przez 47 dni i przez 2 tygodnie chodziłem w kołnierzu. W trakcie zwolnienia lekarz skierował mnie na zabiegi rehabilitacyjne. PZU jako ubezpieczyciel sprawcy wypadku wymaga ode mnie pisma roszczeniowego. W jaki sposób zredagować to pismo i jakiej kwoty odszkodowania mogę sie domagać?? dziekuje za pomoc. pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnej kwoty o jaką możesz się ubiegać. Jej wysokość zależy od posiadanej przez Ciebie dokumentacji medycznej, przeprowadzonych zabiegów, stanu zdrowia przez wypadkiem itd. Pamiętaj, aby w piśmie roszczeniowym uwzględnić wszelkie straty finansowe oraz straty zdrowotne i moralne jakie poniosłeś z powodu wypadku. Do pisma roszczeniowego dołącz dokładny opis wypadku i jego negatywnych skutków. Pamiętaj aby kwota przez ciebie nie była zbyt niska, ponieważ z reguły ubezpieczalnie i tak próbują dodatkowa zaniżyć wartość odszkodowania.
Link to comment
Share on other sites

Witam! W marcu w drodze do pracy złamałam kość podudzia. przeszłam operację zespolenia kości. Na zwolnieniu L-4 przebywam prawie 182 dni od września mam przyznane świadczenie rehabilitacyjne na okres 3 miesięcy. KIedy mam składać dokumenty do PZU o odszodowanie teraz czy po zakończeniu świadczenia rehabilitacyjnego. Posiadam ubezpieczenie grupowe.

Pozdrawiam i proszę o poradę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...