Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Pismo roszczeniowe do PZU


Krzysiek28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. w czerwcu mialem wypadek komunikacyjny. doznałem urazu kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przebywalem na zwolnieniu lekarskim przez 47 dni i przez 2 tygodnie chodziłem w kołnierzu. W trakcie zwolnienia lekarz skierował mnie na zabiegi rehabilitacyjne. PZU jako ubezpieczyciel sprawcy wypadku wymaga ode mnie pisma roszczeniowego. W jaki sposób zredagować to pismo i jakiej kwoty odszkodowania mogę sie domagać?? dziekuje za pomoc. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnej kwoty o jaką możesz się ubiegać. Jej wysokość zależy od posiadanej przez Ciebie dokumentacji medycznej, przeprowadzonych zabiegów, stanu zdrowia przez wypadkiem itd. Pamiętaj, aby w piśmie roszczeniowym uwzględnić wszelkie straty finansowe oraz straty zdrowotne i moralne jakie poniosłeś z powodu wypadku. Do pisma roszczeniowego dołącz dokładny opis wypadku i jego negatywnych skutków. Pamiętaj aby kwota przez ciebie nie była zbyt niska, ponieważ z reguły ubezpieczalnie i tak próbują dodatkowa zaniżyć wartość odszkodowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W marcu w drodze do pracy złamałam kość podudzia. przeszłam operację zespolenia kości. Na zwolnieniu L-4 przebywam prawie 182 dni od września mam przyznane świadczenie rehabilitacyjne na okres 3 miesięcy. KIedy mam składać dokumenty do PZU o odszodowanie teraz czy po zakończeniu świadczenia rehabilitacyjnego. Posiadam ubezpieczenie grupowe.

Pozdrawiam i proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...