Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie Nw


martyna2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

Bardzo proszę o pomoc ponieważ nigdy jeszcze nie miałam okazji starać sie o odszkodowanie NW!!! Dlatego tez bardzo prosiłabym wszystkich którzy meli już odczynienia z takim sprawami o pomoc!!!

Mam skręcenie i naderwanie stawu skokowego, dlatego zastanawiam sie jak w ogóle

ubiegać sie o odszkodowanie nw!!!

 

Jakie mam poczynić po kolei krok aby je dostać i kiedy mam sie o nie ubiegać???

Czy po zakończeniu leczenia czy w już w trakcie????

Z góry dziękuje !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, oczywiście w takim przypadku możesz starać się o odszkodowanie, ale musisz mieć świadomość, że wypłacona kwota nie będzie zbyt wysoka. Na początku musisz głosić roszczenie do ubezpieczalni wraz ze sprawozdaniem z wypadku, które będzie wyjaśniało okoliczności zajścia tego zdarzenia. Powinnaś także zebrać możliwie najwięcej dokumentów lekarskich zdjęcia RTG, skierowania na masaże, recepty itp. Po zgłoszeniu roszczenia ubezpieczalnia powoła komisję lekarską, która określi uszczerbek na zdrowiu jakiego doznałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Martyna - chcesz sie starac o odszkodowanie od kogo?? Albo nie doczytalam, albo nie piszesz...

Czy jestes ubezpieczona w jakims Towarzystwie Ubezpieczeniowym?

Czy moze wypadek mial miejsce w/przy pracy i chodzi Ci o odszkodowanie z ZUS-u?

Tak czy owakO odszkodowanie mozna starac sie po calkowitym zakonczeniu leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Mam takie pytanie:

Wysiadając ze samochodu brata (jako pasażer) zahaczyłem o próg i przewróciłem się na chodnik. Ból był taki mocny, że udałem się do szpitala. Zrobili mi prześwietlenie i co się okazało, mam zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego. Najpierw dostałem tydzień chorobowego po czym poszedłem do kontroli i władowali mnie do gipsu na pięć tygodni. Co mam zrobić, żeby dostać jakieś odszkodowanie z NW od brata z samochodu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...