Jump to content
Forum Odszkodowania

PILNIE SZUKAM POMOCY!!!


checiol
 Share

Recommended Posts

Witam!

Na początku może przedstawię sytuacje jaka mnie spotkała: dn, 24.08.2008r. wraz z kierowcą samochodu i dwoma innymi pasażerami uległem wypadkowi samochodowemu, spowodowanego przez pijanego kierowce(2,3promila). obrażenia jakie nastąpiły to: kierowca- wstrząs mózgu, nudności, wymioty, ciężkie bóle kręgosłupa i głowy, strach przed ruchem komunikacyjnym(hospitalizacja 7dni), ja- dwie rany szyte głowy, ostry ból brzucha, przewlekłe bóle głowy i kręgosłupa,zawroty głowy, strach przed samochodami, II pasażer- bóle kręgosłupa, głowy oraz ręki, lęki przed ruchem komunikacyjnym, a nawet ciemnościami, III pasażer- bóle kręgosłupa oraz głowy, wiele drobnych obrażeń ciała i również strach przed jazdą samochodem...

 

 

A pytanie jest następujące, czy mogę dochodzić jakiegokolwiek zadośćuczynienia od sprawcy wypadku? Za obrażenie fizyczne jak i psychiczne.

Proszę o pomoc gdyż mam dopiero 18lat i nie bardzo znam się na przepisach....

Link to comment
Share on other sites

Każdy z Was może dochodzić od sprawcy wypadku (jeśli jest ubezpieczyciel to od ubezpieczyciela OC, a jeśli nie ma to od Funduszu Gwarancyjnego) zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę (art. 445 par.1 KC). Nadto m.in.: zwrot kosztów leczenia, odszkodowanie za zniszczone w wypadku rzeczy.
Link to comment
Share on other sites

dziękuje uprzejmie za informacje:) mam jeszcze jedno pytanie... sprawca spowodował wypadek pożyczonym samochodem, czy należy mi sie także odszkodowanie z NW pojazdu?
Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że jest Pan przedstawicielem firmy Campter?... chciałbym sie dowiedzieć jaka jest wasza konkretna oferta (stawka prowizji) bo na stronie campter.pl nie znalazłem...

Pytam gdyż szukam przedstawiciela w celu wyegzekwowania odszkodowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...