Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

PILNIE SZUKAM POMOCY!!!


checiol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początku może przedstawię sytuacje jaka mnie spotkała: dn, 24.08.2008r. wraz z kierowcą samochodu i dwoma innymi pasażerami uległem wypadkowi samochodowemu, spowodowanego przez pijanego kierowce(2,3promila). obrażenia jakie nastąpiły to: kierowca- wstrząs mózgu, nudności, wymioty, ciężkie bóle kręgosłupa i głowy, strach przed ruchem komunikacyjnym(hospitalizacja 7dni), ja- dwie rany szyte głowy, ostry ból brzucha, przewlekłe bóle głowy i kręgosłupa,zawroty głowy, strach przed samochodami, II pasażer- bóle kręgosłupa, głowy oraz ręki, lęki przed ruchem komunikacyjnym, a nawet ciemnościami, III pasażer- bóle kręgosłupa oraz głowy, wiele drobnych obrażeń ciała i również strach przed jazdą samochodem...

 

 

A pytanie jest następujące, czy mogę dochodzić jakiegokolwiek zadośćuczynienia od sprawcy wypadku? Za obrażenie fizyczne jak i psychiczne.

Proszę o pomoc gdyż mam dopiero 18lat i nie bardzo znam się na przepisach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was może dochodzić od sprawcy wypadku (jeśli jest ubezpieczyciel to od ubezpieczyciela OC, a jeśli nie ma to od Funduszu Gwarancyjnego) zadośćuczynienie pieniężne za doznaną krzywdę (art. 445 par.1 KC). Nadto m.in.: zwrot kosztów leczenia, odszkodowanie za zniszczone w wypadku rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jest Pan przedstawicielem firmy Campter?... chciałbym sie dowiedzieć jaka jest wasza konkretna oferta (stawka prowizji) bo na stronie campter.pl nie znalazłem...

Pytam gdyż szukam przedstawiciela w celu wyegzekwowania odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...