Jump to content
Forum Odszkodowania

odszkodowanie po pobycie w szpitalu i po operacji


lazyola
 Share

Recommended Posts

PROSZE O POMOC. Pod koniec listopada 2006 roku trafilam do szpitala z powodu trudności z chodzeniem.Jak sie okazało po rezonansie magnetycznym wykryto guza - dokładnie zwapniały oponiak w kanale mózgowo-rdzeniowym. Po konsultacji lekarskiej ustalono szybki termin operacji. Operacja była cieżka i w trakcie pojawily sie komplikacje w postaci wypływajacego plynu mozgowo-rdzeniowego, ktory przez jakis czas wyplywal oraz wycieto mi chrząstke i płytke w kregosłupie. Łączny pobyt w szpitalu trwał 50 dni, do 3 stycznia 2007.A do końca maja 2007 jestem na L4. Nadal jestem niezdolna do pracy i czasami odczuwam duze bole kregosłupa i nie moge uprawiac sportu.Moje zycie ogranicza sie do krotkich spacerow i tak juz od poł roku.Nie wiem kiedy bede mogla wrocic do pracy. Od roku jestem ubezpieczona na życie w PZU życie SA i płace miesieczna składke. Czy w zwiazku z tym moge starac sie o odszkodowanie za pobyt w szpitalu i przebyta operacje, bo juz do konca zycia nie bede tak sprawna jak przed operacja?
Link to comment
Share on other sites

Witam.

Przede wszystkim powinna Pani zwrócić się ze sprawą do ZUS. Ponieważ pracowała Pani, istnieje podstawa do uzyskania renty.

Odnośnie zaś indywidualnego ubezpieczenia w PZU, proszę przyjrzeć się warunkom umowy, tam powinno być zawarte za jakie dolegliwości ubezpieczyciel odpowiada. Wysokość ewentualnego odszkodowania zależeć będzie również od kwoty na jaką jest Pani ubezpieczona.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
proszę o pomoc.!!! W grudni zeszłego roku miałam ciężką operację hirurgiczną z usunięciem całego jajowodu z ciążą pozamaciczną. myśląc że nie mam jajowudu czuję sie ułomna. PZU przyznało mi odszkodowanie tylko za leczenie szpitalne, czy usunięcie jajowodu nie kwalifikuje się za uszczerbek na zdrowiu, ??? PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...