Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie po pobycie w szpitalu i po operacji


lazyola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZE O POMOC. Pod koniec listopada 2006 roku trafilam do szpitala z powodu trudności z chodzeniem.Jak sie okazało po rezonansie magnetycznym wykryto guza - dokładnie zwapniały oponiak w kanale mózgowo-rdzeniowym. Po konsultacji lekarskiej ustalono szybki termin operacji. Operacja była cieżka i w trakcie pojawily sie komplikacje w postaci wypływajacego plynu mozgowo-rdzeniowego, ktory przez jakis czas wyplywal oraz wycieto mi chrząstke i płytke w kregosłupie. Łączny pobyt w szpitalu trwał 50 dni, do 3 stycznia 2007.A do końca maja 2007 jestem na L4. Nadal jestem niezdolna do pracy i czasami odczuwam duze bole kregosłupa i nie moge uprawiac sportu.Moje zycie ogranicza sie do krotkich spacerow i tak juz od poł roku.Nie wiem kiedy bede mogla wrocic do pracy. Od roku jestem ubezpieczona na życie w PZU życie SA i płace miesieczna składke. Czy w zwiazku z tym moge starac sie o odszkodowanie za pobyt w szpitalu i przebyta operacje, bo juz do konca zycia nie bede tak sprawna jak przed operacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przede wszystkim powinna Pani zwrócić się ze sprawą do ZUS. Ponieważ pracowała Pani, istnieje podstawa do uzyskania renty.

Odnośnie zaś indywidualnego ubezpieczenia w PZU, proszę przyjrzeć się warunkom umowy, tam powinno być zawarte za jakie dolegliwości ubezpieczyciel odpowiada. Wysokość ewentualnego odszkodowania zależeć będzie również od kwoty na jaką jest Pani ubezpieczona.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
proszę o pomoc.!!! W grudni zeszłego roku miałam ciężką operację hirurgiczną z usunięciem całego jajowodu z ciążą pozamaciczną. myśląc że nie mam jajowudu czuję sie ułomna. PZU przyznało mi odszkodowanie tylko za leczenie szpitalne, czy usunięcie jajowodu nie kwalifikuje się za uszczerbek na zdrowiu, ??? PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...