Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek taxówki. Kraksa na skrzyżowaniu . pomocy !


hitman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj miałem wypadek. Postanowiłem zamówić taksówkę bo nieznałem miasta i jestem w szoku po wypadku. Taksowka w ktorej (mercedes) jechałem praktycznie wbił sie w połowę (opla, ktorej kierujacakobieta doznała urazu kregosłupa).

 

Była to najprawdopodobnieij jej wina bo my mielismy zielone swiatło. Dodam że jechalismy w centrum szczecina jakieś 100 km na godz. I wydaje mi się że opel jechał z podobną predkością.

 

To było jak w filmie. Uderzenie było ogromne. PO UDERZENIU przod MERCEDESa UNIÓSŁ SIE NA JAKIEŚ 1,5 METRA W GÓRE. PÓŁ OPLA JEST ZMIAZDZONA ( GDYBY SIEDZIAL KTOS W OPLU NA MIEJSCU PASAZERA NIE PRZEZYŁBY. ) Potem uderzył w nas jeszcze trzeci samochód. Doprawdy nie wiem jak ja z tego wyszedłem prawie bez szwaku.

 

Własnie prawie. Mam rozcieta skorę wokół oka. Założono mi 5 szwów tuż pod okiem . Cholernie bolesne. Nie wspomne już o powykrecanych kolanach i lokciach. Ale przy takiej predkoci wg zasad fizyki nie powinienen pisac tego posta.

 

Od razu karetka zawiozla mnie do szpitala. Policja nie zdarzyla spisac nawet mojego nazwiska.

 

1. Jak mam sie starac o odszkodowanie ? ? ?

 

2. Czy mam sie zglosic na Policje czy ona sama sie ze mna skontaktuje ?

 

3. Czy moge starac sie na odszkodowanie jesli jestem studentem ( dostalem sie na univerek) ale nie mam jeszcze zadnej legitymacji ? Dodam ze obecnym roku przerwalem studia w styczniu i nie mam zadego ubezpieczenia. Czy ubezpieczenie studenckie bedzie sie liczyc sie mimo ze dopiero jutro zaczyna sie rok akademicki ?

 

Dzieki za pomoc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stan Pana zdrowia na to pozwala, to proszę udać się na komisariat policji, aby ustalić czy został Pan wskazany jako jedna z osób poszkodowanych w wypadku. Jeśli nie zostało to uczynione to należy przedstawić swój udział w wypadku.

 

Prawo do odszkodowania przysługuje Panu z OC sprawcy wypadku. W tym celu niezbędne będzie zebranie pełnej dokumentacji z leczenia powypadkowego. Jeśli w dniu wypadku nie był Pan objęty ochroną ubezpieczenia studenckiego NNW to z tego tytułu nie przysługuje Panu prawo do odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...