Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Skrecone kolano


Bartix65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

powinnaś zgłosić wypadek wychowawcy lub dyrektorowi, na pewno masz ubezpieczenie w szkole, więc z niego należy Ci się odszkodowanie, ale nie będzie to wielka kwota

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam!

Skręciłem w poniedziałek w szkole kolano, pojechałem na ostry dyżur i lekarz stwierdził naciągnięcie więzadła pobocznego piszczelowego i prawdopodobieństwo uszkodzenia łąkotki. Zdjęcie RTG nie wykazało zmian. Ubezpieczony jestem w szkole wiadomo - to jest chyba PZU, ale nie wiem na jaką kwotę (myślę, że na +- 10 000 zł, bo tak w szkołach chyba ubezpieczają). Ile mogę dostać tak mniej więcej procent uszczerbku na zdrowiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

GabiPBB wrote:

Jestem ubezpieczona w PZU i miesiąc temu miałam wypadek na rowerze w wyniku, którego skręciłam kolano i naderwałam scięgna i wiązadła. Wiem, że nikt nie udzieli mi precyzyjnej informacji bo wiele czynników wpływa na to jaki komisja orzeknie procent uszczerbku na zdrowiu ale może ktoś z Was miał podobny uraz i mógłby mi powiedzieć na ile procent go "wycenili" :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

keri wrote:

GabiPBB wrote:

Jestem ubezpieczona w PZU i miesiąc temu miałam wypadek na rowerze w wyniku, którego skręciłam kolano i naderwałam scięgna i wiązadła. Wiem, że nikt nie udzieli mi precyzyjnej informacji bo wiele czynników wpływa na to jaki komisja orzeknie procent uszczerbku na zdrowiu ale może ktoś z Was miał podobny uraz i mógłby mi powiedzieć na ile procent go "wycenili" :) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Napisz dokładnie co lekarz napisał na Twojej karcie informacyjnej. Które więzadła są uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...