Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w pracy-złamany palec


zgredzik40
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wczoraj około 13 spadły mi na palec u nogi drzwi od szafy meblowej (takie przesuwane jak pod zabudowę wnęk) zgłosiłem to szefowi i poszedłem do przychodni zrobić rentgen , niestety był popsuty wiec pojechałem do domu , przez popołudnie i noc palec spuchł jak bania i dziś z rana pojechałem do szpitala , poinformowałem szefa że jak będzie złamany to zgłoszę to jako wypadek przy pracy na co on odpowiedział żebym mu tu nie wyjeżdżał z wypadkami, bo on nie kazał mi nosić szaf tylko przepiąć komputery (fakt nie kazał, zrobili to wcześniej konserwatorzy tylko o jednej zapomnieli a ja widząc gościa targającego mebel postanowiłem mu pomóc przenieść grata przez próg - wtedy odczepiły się drzwi).

dziś w szpitalu okazało się że palec jest złamany i mam 32 dni zwolnienia (gips) żeby było ciekawiej pani która wypisywała zwolnienie nie wpisała nr. choroby i nie zaznaczyła że to wypadek przy pracy.

W związku z tym mam pytanie czy jak w poniedziałek zgłoszę pisemnie ten wypadek i dodam poprawione zwolnienie to nie będzie za późno i czy mam szansę na 100% płatności w tym okresie. Dodam że pracuję jako samodzielny referent ds. technicznych i mogę poruszać się po całym zakładzie bez pytania (pomagam administrować zakładem , wyszukuje usterki, spr stan techniczny urządzeń itp. słowem mydło i powidło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...