Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Oodszkodowanie od MPK?


KkarolinaK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem zaczął się od dnia, w którym rozpoczęłam pościg za chuliganami, którzy wymazali sprayem moją posesję i innych sąsiadów. Zajechałam swoim autem drogę autobusowi do którego wsiedli i chcieli odjechać. Kierowcę autobusu poinformowałam że policja jest w drodze.Niby wszystko skończyło się dobrze:ujęto sprawców, przeszukano autobus i znaleziono dowody obciążające chuliganów natomiast DZIŚ dostaję od MPK WEZWANIE DO WYPŁATY ODSZKODOWANIA ZA ZATRZYMANIE AUTOBUSU!!!!Z uwagi na fakt, że straciłam sporo czasu i pieniędzy na telefony, dodatkowo cały stres związany z zaistniałą sytuacją - czy mogę tym razem ja żądąc od MPK odszkodowania czy też zadośćuczynienia za nieprawidłowości jakich dokonali w trakcie dochodza dlaczego tak na prawdę autobus został zatrzymany bo przecież do tego działu a więc DZIAłU UBEZPIECZEń I LIKWIDACJI SZKóD należą takie działania. Tak więc czy mogę żądąć odszkodowania, jeśli tak to proszę o wskazówkę na co powinnam powołać się w piśmie do nich.

 

pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

odszkodowanie od MPK???????? za co, przepraszam bo nie rozumiem? za to że sprawcy chuligańskiego wybryku wsiedli do autobusu? nie bardzo. Tak samo śmieszne są żądania MPK dotyczące odszkodowania za zatrzymanie autobusu! Proszę informować o sprawie! bardzo jestem ciekawy jak się potoczy, w razie konieczności służę radą:)

pozdr

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...