Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

termin wypłaty odszkodowania-kradzież auta na kredyt


jeracky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skradziono mi auto, które wzięliśmy z żoną na kredyt pod koniec lipca, sprawę zgłosiłem do ubezpieczyciela, policji.etc..Postępowanie na policji trwało bardzo długo (do 22.09) takie sa podobno procedury....choroba osoby prowadzącej oraz szereg pomyłek ze strony Policji.

Co w rezultacie pozwoliło mi na dostarczenie ostatecznych dokumentów do TU 27.10.

Proszę o informacje ile czasu ma TU na zamknięcie sprawy ( 14 dni czy 30 )od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów (27.10).

Jak dzwoniłem do TU to stwierdzili,że sami muszą sprawdzić dlaczego tak długo trwało sledztwo etc...mam wrażenie,że zaczynają grać na zwłokę a ja nadal płacę raty, gdyz auto było skredytowane w 100%

Pozdrawiam jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ma 14 dni od ustąpienia ostatniej przeszkody, która uniemożliwiała wypłaty w terminie 30-sto dniowym, z tym że po 30 dniach powinien zawiadomić o braku możliwości zamknięcia postępowania w powyższym terminie, a maksymalnie ma 90 dni na zamknięcie postępowania wypłatą lub odmową wypłaty. Termin tem może być wydłużony jedynie w przypadku prowadzenia postępowania sądowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście (mam nadzieję) miałem auto ubezpieczone D.A.S i skierowałem pismo z prośba o pomoc w ściągnięciu odszkodowania

Na razie pismo poszło do Warty i czekamy

Pozdrawiam

Jak są osoby zainteresowane mogę informować na bieżąco?

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...