Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

RESO EUROPA wycena szkody


xpas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,

zwracam się z prośbą o pomoc lub sugestie co do załatwienia mojej sprawy.

W sierpniu br. miałam wypadek jako rowerzystka, VITO wymusił pierwszeństwo i na niego wpadłam. Miałam wstrząśnienie mózgu, złamany noc bez przemieszczenia, siniaki, na nosie zostały dwie blizny ok. 1,5 cm2, dwa tygodnie zwolnienia lekarskiego, rehabilitacja odcinka szyjnego i jeszcze mam co jakiś czas bóle głowy.

Firma RESO EUROPA z Suwałk nie może od miesiąca znaleźć lekarza orzecznika, który mógłby wykonać ocenę uszczerbku na zdrowiu. Zaproponowali żebym sama podała kwotę jaka mnie interesuje... Kłopot w tym, że ja kompletnie nie znam sie na uszczerbkach i nie wiem czy mogę z tabel uszczerbku sumować urazy np. bóle głowy i złamanie nosa czy pozostałe blizny na nosie.

 

Powiedzieli że 1% to średnio 1000 zł, czy tak mogę to kalkulować???

 

 

 

Będę zobowiązana za pomoc w mojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ciekawa firma Reso, że nie potrafi samodzielnie określić wysokości roszczenia? Oni zajmują się na codzień dochodzeniem roszczeń, czy tylko od święta? nie można przyjmować prostego przelicznika 1% na konkretną kwotę. Nie jest tak, że zadośćuczynienia są przeliczane z procentu uszczerbku na pieniądze. Jest to wprowadzenie w błąd.

O jakie odszkodowania jeszcze wystąpili w Twoim imieniu? Jeżeli nie potrafią tego określić, to kto wie, może reszta roszczeń wogóle zostanie pominięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

powiem ci jedno reso europa urwala sie z ksiezyca mnialem stluczke to policja nawt mi powiedziala ze nie wie skad sa ja do tej pory walcze od nich o pieniazki a w twoim prtzypadku sadze ze powinnas isc do szpitala tam powinni cie pokierowac gdzie zrobic orzeczenie .

powodzenia i napisz jak sprawa ruszyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...