Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wysunicie 2 dyskow


koza_997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!.Bedac w pracy podnioslem palete(eu paleta 20kg) na wysokosc glowy,jest to rutyna przy pracy ktora wykonuje!!!podnoszac te palete poczylem silny bol w ledzwiowej czesci plecow!!!zostalem wyslany przez pracodawce do lekarza firmowego, ktory stwierdzil naciagniecie miesni.odeslal mnie do domu z tygodniowym L4.Na zajutrz zlozylem lekarzowi wizyte!!!!plecy bolaly mnie jeszcze bardziej i dretwiala mi lewa noga!!!lekarz wyslal mnie do szpitala w szpitalu nic nie stwierdzili i wyslali mnie do domu z L4 na nastepny tydzien!!!!zglosilem sie do polskiej poradni medycznej ,ktora bardzo szybko wyslala mnie na rezonans magnetyczny!!!!!Wyniki rezonansu byly straszne!!!!Mam wysyniete 2 dyski ktore kleszcza korzenie nerwowe odpowiedzialne za czycie w nogach!!!!Czeka mnie zabieg hirurgiczny(bardzo kosztowny)!!!!!!!Moge zostac na wozku!!!!!!!!!!Czy mam jakies prawo do odszkodowania!!????????prosze o podpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

wielce prawdopodobne jest że możesz uzyskać odszkodowanie od pracodawcy. Jeżeli podnoszenie tych palet przekroczyło obowiązujące normy. Najlepiej skieruj się do kogoś z zapytaniem, adwokata, powinien udzielić Ci porady bardziej fachowej.

Czy wypadek został odnotowany przez pracodawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...