Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odkszodowanie - potrącona na pasach - proszę o pomoc!


agataa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zostałam potrącona na pasach, kierowca zeznał, że mnie nie zauważył. Spędziłam 3 dni w szpitalu, doznałam wstrząśnienia mózgu, stłuczenia obu kolan (w tym jedno dość poważne, miałam punkcję, biorę leki, jeszcze przynajmniej miesiąc będę chodzić o kuli), stłuczenia głowy, łokcia. Zwolnienie lekarskie jak na razie łącznie 28 dni. Do tego miałam problemy ze snem i problemy "ze sobą", dostałam leki od psychiatry. Sprawca wypadku miał OC w LINK 4, a ja się nasłuchałam, że oni zaniżają odszkodowania.. Czy to prawda? Jakiej kwoty minimalnej powinnam żądać? Ma ktoś pojęcie ile mniej-więcej mi się należy? Jak się najlepiej do tego zabrać? Właśnie czekam na papiery od nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z tym zaniżaniem to też tak z góry założyć nie można, no ale jest to dość prawdopodobne. Nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci jakiej kwoty możesz żądać bo nie znam dokładnie dokumentacji medycznej, opisz mi dokładnie w punktach obrażenia, postaram się pomóc.

pracujesz? uczysz się? zwrot koszów leczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Na wypisie ze szpitala: wstrząśnienie mózgu, stłuczenia obu kolan, łokcia prawego, stłuczenie okolicy potylicznej powłok czaszki. podejrzenie zastarzałego uszkodzenia łękotki przyśrodkowej. 3 dni w szpitalu, miałam RTG czaszki, kręgosłupa, stawów kolanowych - O.K.

USG jamy brzusznej - O.K. Tomografia komp. mózgowia nie wykazała zmian.

Zalecono kontrolę u neurologa (już byłam, badanie nie wykryło zmian, zalecono oszczędzający tryb życia i kontrole u psychiatry) oraz do chirurga-ortopedy, który zrobił mi punkcję, przepisał leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, zalecono mi "nie chodzenie", poruszanie się o kuli. Do tego byłam u psychiatry ze względu na dość kiepski stan psychiczny, dostałam leki przeciwlękowe, przeciwdepresyjne i nasenne. Byłam też u lekarza medycyny sądowej na obdukcji. Na dzień dzisiejszy mam 28 dni zwolnienia z pracy, nie wiem, czy się to nie przedłuży. Na leki i na taksówki zbieram rachunki.

 

Wystarczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mimo wszystko coś powiedzieć, pamiętaj tylko, że warto żądać więcej niż za mało. Napisz 20 tys. zł, jak otrzymasz połowę też będzie dobrze:)

a sytuacja zawodowa? możesz starać się też o utracone dochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...