Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Jak udowodnić szkodę z AC?


coursaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem stłuczkę, wymusiłem pierwszeństwo, z prawej strony uderzył we mnie samochód w drzwi i błotnik, w wyniku zderzenia auto zmieniło tor jazdy i uderzyłem takze w wysoki krawężnik ( wszystkie 4 koła znalazły sie na chodniku). Pierwsze oględziny były a po nich zakład zajął się blacharką. Jutro maja być 2 oględziny, które mają ocenić szkodę w zawieszeniu. Mam jednak problem bo auto było dziś na zbieżności a tam jakis spec z pieczątką napisał ze zawieszenie z prawej strony jest uszkodzone w wyniku zderzenia ale z lewej (praktycznie bliźniacze uszkodzenie) już nie, najprawdopodobniej osoba badająca zawieszenie nie wiedziała ze auto uderzyło również w krawężnik i w podsumowaniu napisał ze jest to uszkodzenie eksploatacyjne, bądź z innego wypadku. Jutro będa 2 oględziny i nie wiem czy auto można znowu wysłać na zbieżność, czy mogę się jakoś odwoływać, używać jakiejś argumentacji, nie wiem jakie sa dokładne procedury, ale skoro mam całe zawieszenie przednie do wymiany to raczej nie powinno być tak że prawa strona ucierpiała w wypadku a lewa juz była popsuta, bo ktos kto nie zna okolicznosci wypadku wypisuje sobie co chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byłoby uzyskać wycenę od ubezpieczyciela AC i przekazać ją do oceny rzeczoznawcy niezależnego. Tylko fachowiec będzie w stanie wskazać rozbieżności między cenami realnymi a tymi zaproponowanymi przez TU.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...