Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

kolizja, proszę o podpowiedź czy jest sens ubiegać sie o odszkodowanie


MLODYNA5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam do Was pytanie, mianowicie...

wczoraj na skrzyżowaniu kobieta nie ustąpiła mi pierwszeństwa i w ten sposób doprowadziła do zderzenia ze mną. sprawcę wypadku jak rózniez pasażerke auta prowadzonego przeze mnie (mamę) zabrało pogotowie do szpitala. po badaniu (wykonaniu rentgena czaszki) moja mama z gigantycznym siniakiem na czole została wypisana ze szpitala. w obu przypadkach (tzn sprawca jak i moja mama) szcześliwie skończyło sie tylko na ogolnym potłuczeniu, kilkunastu siniakach itp itd. oczywiście zdrowie jest najważniejsze i jestem szczęsliwy ze nic nikomu się nie stało lecz...

nie ukrywam, że teraz, juz na spokojnie po całym zajsciu jestem cholernie rozgoryczony bo po prostu ... żal mi auta. :) (strasznie o nie dbałem) poza tym dojezdzałem nim 80km do pracy i teraz mam również i z tym problem. no ale wracając do sedna... nie bede tu ściemniał po prostu: zależy mi teraz na kasie i chce wyciągnąc ile się tylko da. wiec pomijajać juz naprawę mojego auta pomyslałem, czy maja mama mogłaby róznież wystapić o jakieś odszkodowanie? czy ma w ogóle ku temu jakieś podstawy? (posiada jedynie wypis ze szpitala, na którym jest coś nabazgrane - cholera wie co)

jest sens w ogóle sobie tym głowe zawracać? wiem, że pomogłoby w tym jakieś dalsze leczenie no ale bez przesady, nie ma takiej potrzeby.

z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawcą wypadku jest inny kierowca, a tak jest właśnie w Twoim przypadku to zarówno Ty jak i mama powinniście domagać się odszkodowania zarówno za uszkodzony lub zniszczony samochód, ale tez za koszty związane z leczeniem mamy i powrotem jej do zdrowia. Warto również wystąpić o roszczenie za doznany ból i cierpienie, jak też uszczerbku w sferze emocjonalnej. Mimo niewielkich obrażeń i braku konieczności dalszego leczenia polecam walczyć o przysługujące odszkodowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...