Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie Pzu polisa szkolna.


karolina74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące odszkodowania z polisy szkolnej.Sprawa wyglada następująco mianowicie mój syn grając w piłkę doznał złamania nadgarstka prawej ręki.Wystąpiliśmy do pzu po zakończonym leczeniu o odszkodowanie.Po upływie 1 tygodnia od złożenia pisma dostałam telefon od pzu z informacją,że przyznano mojemu dziecku 4% odszkodowania z polisy tj.320 zł na co się nie zgodziłam,gdyż stwierdziłam,że jest to mała kwota.Sprawę pzu skierowało do lekarza orzecznika,który zaniżył procent do 2% i wypłacono mojemu dziecku 160 zł odszkodowania.Napisałam odwołanie od tej decyzji opierając swoje roszczenia o procentową tabelę odszkodowań pzu oraz o fakt,iż najpierw proponuje nam się 320 zł odszkodowania ,ą potem zaniża się tą kwotę do 160 zł co jest nie zgodne z prawem.Dziś otrzymałam pismo od pzu ,żę stanowiska swojego nie zmieniają bo sama nie chciałam przyjąć pierwszej proponowanej kwoty odszkodowania i to jest moja wina nie pzu.Proszę o pomoc w tej sprawie osobę,która może to wyjaśnić jak można zaniżać ustalony wcześniej procent odszkodowania według mnie to jest niezgodne z prawem.Co robić jak dalej działać w tej sprawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było powtórnej komisji najpierw sprawę chciano załatwić w uproszczony sposób tzn.na podstawie tabeli wewnętrznej pzu,a przy braku mojej zgody na to papiery przesłano do lekarza orzecznika,który procent zaniżył z 4 na 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...