Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek na prakingu w centrum handlowym


Rekomendowane odpowiedzi

na wstępie chcialbym się przywitac, jestem Tomek. otóz w piątek mialem kolizje drogową na prakingu podziemnym w centrum handlowy wola park w warszawie. sytuacja wygladala tak, ze ja jechalem droga z pierszenstwem w strone wyjazdu z parkingu, a sprawca nadjechal z mojej lewej strony. ja pamietam tylko jak jechal wprost na mnie. gdy sie ocknalem jego samochod byl za moim samochodem. tlumaczyl to, ze w celu zapobiegniecia uderzenia jego przodem , zaciagnal hamulec ręczny i skreciil w prawo. jego lewy tył udzerzyl w moje drzwi i nastepnie ciagnal się przez caly bok. nic nam sie nie stalo. byla godzina 21, galeria juz byla zamykana wiec nie bylo zadnych swiadkow, ale sprawca przyznal się do winy. do tego okazalo sie z jest z tego samego miasta co ja (Wołomin) i mieszkamy obok siebie i na dodatek jest w moim wieku. chociaz pozalismy sie w okolicznosciach wypadku. oświadczenie zostalo spisane, sprawca ma ubezpieczenie w HDI, ja zreszta tez. slyszalem, ze w takich przypadkach otrzymanie pieniedzy jest bardzo trudne, z racji ze bylo to na parkignu. czy na takich parkingach sa kamery i czy ubezpieczyciel moze w razie czego przejzec nagranie ? szkodynjeszcze nie zglosilem bo stalo sie to w piatek o 21 a infolinia HDI Asekuracja jest czynna od poniedzialku do piatku od 8 do 17. jak Państwo myślą, wszytsko bedzie w porządku ? czy moga byc jakies problemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie było świadków ani policji nie powinno być problemów z uzyskaniem odszkodowania z OC sprawcy. Inny kierowca przyjął na siebie winę, stad należy skierować roszczenia do HDI jako ubezpieczyciela sprawcy i szkoda powinna zostać przyjęta. Oczywiście, jeśli parking jest monitorowany to HDI może zażądać wglądu do nagrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...