Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Dobra rehabilitacja w warszawie


witek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy mógłby ktoś polecić mi dobrego rehabilitanta na terenie Warszawy ?

Chodziłem przez długi czas do rehabilitacji mieszczącej się przy przychodni ale

nie wiedzę żadnych efektów zabiegów . Może wy znacie kogoś godnego polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, Zapraszam do odwiedzenia strony www.fizjomed.waw.pl, rehabilitacja wykonywana tylko przez specjalistów po Akademii Medycznej lub Akademii Wychowania Fizycznego, również z dojazdem do pacjenta. Faktura Vat która daje możliwoąć do zwrotu kosztów rehabilitacji przez firmę ubezpieczeniową.

Osoba do kontaktu:

Tomasz Chomiuk 0 660 452 797

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Ja polecam Actimedica - Krzysztof Adamowicz - sam szukałem sprawdzonego terapeuty i teraz będę wszystkim polecał tę osobę. Niewiarygodne umiejętności a dziesiątki certyfikatów i dyplomów na ścianach robią wrażenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takie zabiegi nie są raczej tanie - bo to koszt od 50 do 75 zł za godzinę rehabilitacji (z dojazdem do pacjenta).

Może spróbuj skontaktować się z jakimś centrum rehabilitacji. takie jedno znalazłem na Favore.pl

 

Fizjoactive-Centrum Rehabilitacji i masażu

 

Może takie centrum ma tańszą ofertę jak wykupisz parę zabiegów? Nie wiem czy to jest refundowane przez NFZ, ale warto zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zna ktoś dobry ośrodek rehabilitacyjny w Warszawie refundowany przez NFZ, nie prywatny?

Czy lekarz prowadzący wystawia skierowanie do konkretnego ośrodka, czy sam sobie mogę wybrać?

Czy skierowanie do sanatorium rehabilitacyjnego wystawiane jest oddzielnie, czy to ten sam dokument?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Polecam ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Dworze pomiędzy Warszawą a Łodzią. Respektuję refundacje z NFZ oraz ubezpieczania prywatne. Więcej informacji znajdziesz na stronie kliniki w nowym dworze. niestety nie jestem w stanie podawać bezpośrednich linków do artykułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Warszawa jest ogromny miastem, co każdy wie. Ośrodków rehabilitacyjnych też jest na " pęczki " jednak dobrych jest mało/ Nikogo tu nie obrażam...

Ja osobiście korzystałem z tego ośrodka:

medical-fitness. com. pl/ fizjoterapia.html

 

Miałem sporo zabiegów (noga, biodro) po 2 turach (około 10 dni - tura) sprawność wróciła w 70% oczywiście stosowałem - stosuje się do zaleceń fizjoterapeuty. Pani Agata Mroczek która tam pracuje podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i to Mnie do nich przekonało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega po zerwanym ACL trafił do Rehmedis w Warszawie. Bardzo sobie zachwalał kompetencje rehabilitantów. A teraz bez oporów wrócił do deski.

Ja piszę na tym forum, bo mam problem z rwą kulszową stan ostry, czy ktoś, wie, czy kręgosłup w stanie ostrym również wyleczą. Po majówce udało mi się dostać wolne miejsce. Liczę na szybką odpowiedź.

Kuba W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie rehabilituję się w Reh-Medica na mlądzkiej w Warszawie. Mozna prywatnie i na NFZ.

Polecam zajęcia indywidualne.Niektórzy rehabilitanci potrafią dać w kość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Byłem w Rehmedis Warszawa jestem bardzo zadowolony, przebadano mnie dokładnie po czym przystąpiono do rehabilitacji. Działają terapią manualną i ćwiczeniami, rehabilitanci jak się okazało mają mega wiedzę i znają się na rzeczy. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
na szczęście dzisiaj już nie trudno o dobrych rehabilitantów większość placówek zatrudnia odpowiednio wykwalifikowany personel, akurat na tym odcinku widać naprawdę spory progres, kiedy szukałem ośrodka rehabilitacyjnego to wybrałem pierwszy lepszy i wszystko przebiegło jak należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wiadomo środki są potrzebne, ale właśnie po wypadku powinniśmy zagwarantować odpowiednią rehabilitacje. Wiele zależy od samego poszkodowanego. Można wydawać wiele tysięcy na zabiegi, ale jak on nie będzie sam chciał to nic się nie zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Nie bardzo wiem o jaką rehabilitację chodzi, jeśli jednak szukacie sprawdzonej kliniki świadczącej takie usługi to polecam wam sprawdzić ofertę MEDIKAR HOME CARE . Oferują oni przede wszystkim rehabilitację z dojazdem do domu pacjenta, co na pewno będzie przydatne, jeśli jest się po wypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Jeśli chodzi o rehabilitację stopy lub stawu skokowego to bardzo dobrych fizjoterapeutów mają w poradni chorej stopy na Migdałowej. Ja po złamaniu kości śródstopia prowadziłem całe leczenie u nich i szybko wróciłem do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Po artroskopii kolana chodziłem na rehabilitacje na Bartniczą. Bardzo fajny fizjoterapeuta mi się trafił- od razu było widać,że wie co robi i dzięki niemu szybko wróciłem do sprawności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W Porta Medica polecam, w zeszłym roku złamałam rękę i ciężko mi było dojść do siebie. Ortopeda na NFZ tłumaczył, że tak ma być, trzeba czasu itp. A mnie ta ręka cały czas bolała. Koleżanka mi dała namiar na tą przychodnię, jej facet jest sportowcem i tam w razie w się leczy. Dr Małecki się mną zajął, ortopeda zupełnie innej klasy niż ten mój, okazało się, że to nie musi tak być a wręcz źle że mnie tak boli, zaczęłam rehabilitację i naprawdę szybko poczułam poprawę. Teraz już prawie nie pamiętam, że ręka była złamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Własnie jestem po pierwszej rehabilitacji na Bartniczej. Musze przyznać,że z tak świetnym podejściem do pacjenta jeszcze się nie spotkałam. Rehabilitant najpierw zapoznał się z moim problemem po czym ustalił dokładny zakres ćwiczeń, które będziemy wykonywać razem oraz takie, które mogę wykonywać sama w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ja polecam Rehabilitacje w Enel-med na Swiatowida. Moja znajoma wlasnie tam leczyla sie po swoim wypadku samochodowym. W ramach uslug rehabilitacyjnych mozemy skorzystac z fizykoterapi, kinesiotapingu, kinezyterapi, leczenie wad postawy, masazu leczniczego, rehabilitacji kregoslupa (bóle kregoslupa), rehabilitacji neurologicznej (zarówno dorosli jak i dzieci) i rehabilitacji ortopedycznej. Kolezanka najpierw byla u specjalisty ortopedy i on skieroal ja na odpowiednia zabiegi.

Przejrzalam jeszcze dokladniej oferte Enel-med i wydaje mi si?, ?e jeszcze lepsza oferte na ich oddzial na Ursusie (cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowki/oddzial-ursus-warszawa-eiIiQr)

Dodatkowo ma leczenie za pomoc? fali uderzeniowej, fizykoterapie, hydroterapie,

Jesli chodzi o personel to podobno bardzo dobry jest lekarz Michal Brzezinski. Jest to specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narzadu ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rehabilituje sie w Enel - Sport, mialem szczescie bo udalo mi sie zapisac do fizjoterapeuty Reprezentacji Polski :D Polecam wszystkim, robi super robote i pogadac o pilce mozna ;) nazywa sie Pawel Bamber - Lazienkowska 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...