Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

uraz kregoslupa podczas pracy w UK , Anglii


pabloja5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-mam na imie krzysiek od czterech lat jestem w UK zarazem w jednyn zakladzie przepracowalem prawie trzy lata i nagle po wypadku w pracy zostalem zwolniony.Powodem zwolnienia jak okreslil zaklad bylo nie stawienie sie na spotkanie z lekarzem zakladowym,to kompletna bzdura zaklad poprostu znalazl pretekst do tego aby sie mnie pozbyc i uniknac jakielkowiek odpowiedzialnosci,Ale nie w tym jest problem na wskutek wypadku doznalem wypukliny jadra miazdzycowego z uciskiem na worek oponowy,przez 8 mies.bylem na zwolnieniu lekarskim gdyz uraz ten nie pozwalal mi na jakakolwiek prace,sprawe zglosilem do Zwiazkow zawodowych ktore to wynajely kancelarie ktora prowadzi to sprawe ,na ta chwile sprawa sie ciagnie dobry rok ,i nieukrywam ze jestem zadowolony ze skutkow prowadzonych dzialan adwokat dopatrzyl sie wielu uchybien w zakladzie a dokladnie w miejscu w ktorym wypadek sie wydazyl po ostatniej rozmowie z adwokatem zostalem poinformowany ze spotykamy sie z zakladem pracy w sadzie ciekaw jestem co bedzie dalej niech nikt niemysli ze zalezy mi na odszkodowaniu ale wierzcie mi jestesmy tu normalnymi ludzmi i nikt nas nie bedzie traktowal jak zwierzeta-jestes nieprzydatny to -wont-tu sie myla mam cicha nadzieje ze moja kancelaria przytrze nosa zakladowi w ktorym pracowalem i zarazem cos niecos urwie za moje cierpienia jakie doznalem za ten okres -nawiasem mowiac nie mam nikogo takiego kto by mnie w jakis sposob zapewnic mogl czy cos z tego wyjdzie czekam na sensowne odpowiedzi-krzysiekjesli miales podobna sytuacje podziel sie moze poprawi mi sie humor


krzysiek


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zyczę ci powodzenia ale z tego co się orientuję od strony medycznej to twoje problemy zdrowotne to początek góry lodowej . Miałem okazję zobazcyć na własne oczy jak podchodzą do pacjenta w UK , a twoje problemy do piero się zaczną ale za kilka lat . Przykro Mi pisać tak ale wiem z własnego doświadzcenia , że dopiero musisz poszukać właściwej pomocy lekarskiej . Zyczę Ci powodzenia a pzrzedewszystkim ZDROWIA .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...