Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja na parkingu TESCO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Wczoraj pechowy dzień przejeżdżałem na parkingu TESCO obok wcześniej omijanego samochodu który zatrzymywał się na miejscu parkingowym a ja po wcześniejszym dostrzegnieciu iż miejsce na które chcę wjechać jest miejscem dla inwalidy próbowałem przejechać lecz nie zatrzymywałem się. W momencie kiedy mój samochód znalazł się na wysokości początku drzwi pasażera pojazdu zatrzymującego się z lewej strony otworzyły się drzwi które uderzyły w moją lewą stronę

Sytuacja jest patowa a to dlatego iż policjanci wezwani na miejsce zdarzenia ozekli iż wina leży po stronie pasażerki pojazdu z którego wysiadała. Miejsce to parking Tesco więc droga wewnętrzna

Policjanci nie przekazali mi żadnej notatki ani protokołu z miejsca zdarzenia tłumacząc się tym iż będzie prowadzone postępowanie wyjaśniające kto jest winny??

Na początku oczywiście stwierdzili winę kierowcy pojazdu z którego próbowała wysiąść pasażerka ale po telefonach i konsultacjach wyszło na to że technik który miał zjawić się na miejscu zdarzenia nie przyjechał tylko policjanci stwierdzili że Pani z rozbitymi i nie niedomykającymi drzwiami może dojechać przez miasto na komendę gdzie czekał zaprzyjaźniony kolega. Co zrobić w tym przypadku?? Nie mam danych odnośnie nr polisy i ubezpieczyciela ponieważ policja odmówiła mi podania tych danych choć nie są to dane osobowe. Co mam zrobić i gdzie sie udać ?? Tyle co załatwiłem to podanie do Komendanta Policji o udzielenie mi informacji na temat nr polisy i ubezpieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym powiedizal ze wina leży po srodku. Chyba now jest dozwolone przejezdzanie przez links ciagle, powinienes zachowac ostroznosc, to Sami tyczy sie drugiego uczestnika kolisji.

Mode ktos ms inns zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...