Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wgnieciona maska


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie co mogę zrobic jak TU odmawia mi założenia nowej maski w moim rocznym aucie. dodam,że wgniecenie to powstalo na skutek bojki dwóch panów,których dane posiada policja.naprawa ma się dobyc z mojego AC. TU każe mi klepac maskę ,a ja chciałabym nową bo jest to jak pisałam roczne auto i jeszcze nie potrafią udzielic mi odpowiedzi co z moja gwarancją którą posaiadam czy po wyklepaniu jej nie stracę ? pomocy z gory dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrywa komory silnika zwana potocznie "maską" jest elementem, dla którego producent pojazdu przewiduje naprawę. Kwalifikacja do naprawy/do wymiany zalezy od konkretnego uszkodzenia - jego wielkości, usytowania, materiału pokrywy i jej budowy. Tak więc na tę chwilę nie można zająć stanowiska,, czy kwalifikacja TU jest prawidłowa.

Co do gwarancji : prawidłowo przeprowadzona naprawa elementu w ASO nie wpływa na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję za podpowiedz jak rozumiem maske moge klepac bo gwarancji nie stracę.jescze jedno za ta naprawe zabiorą mi jakis procent znizki z AC czy mam zakladac sprawe cywilną sprawcą tego wgniecenia aby odzyskac swoje pieniadze?jak rozwiązac ten problem zeby na tym nie stracic ( po zdarzeniu zlozylam na policji zawiadomienie o uszkodzeniu mienia i na razie postępowanie trwa- przesłuchiwani są świadkowie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zarówno przy naprawie jak i przy wymianie pokrywy silnika to i tak stracisz gwarancję na ten jeden element. W każdym razie kiedyś tak było. W zamian za to ASO dawało rok rękojmi: http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%99kojmia

 

Możesz się dopytać w ASO jak jest na dzień dzisiejszy z elementem naprawianym/wymienianym.


www.hestiaolsztyn.pl | www.holms.eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...