Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

stluczka -jak odzyskac rownowartosc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam taki kłopot mieszkam w anglii bylem na swietach w polsce i mnialem stluczke 22.12.br. nie z mojej winy rzeczoznawca przyznal mi 3100zl i ubezpiczalnia winnego stluczki przystala na tej sumie. Jest teraz taki problem ze ja myslalem ze oni mi od razu przesla pieniazki i zrtobie to w polsce ale oni zwlekaja z wyplata poniewaz wczesniej nie mnieli raportu z policji teraz ze na angielskie konto nie moga przeslac.

Po przyjechaniu do mojego miejsca zamieszkania angielski rzeczoznawca wycenil mi szkode na 750 funtow wiec po kursie tamtego dnia musialem wsumie z mojej kieszeni doplacic 10 funtow, nie ma tragedii.

Na dzien dzisiejszy kurs fonta poszedl do gory ubezpieczalnia ja przesle mi pieniazki wyjdzie 540 funtów i pytam sie czy ja moge walczyc o jakies wyrownanie kwoty bo nie wiem co mam robic .

prosze o porade i dziekoje. przedstawie moj nomer gg jak by byly jakies niezrozomienia

7650480

 

pozdrawiam krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie iwem jaki masz insurance, ale ja bym zglosil sprawe do swojej ubezpieczalni, ze stalo m isie to gdzies w uk. Masz chyba AC angielskie ?? Jesli tak to nie masz problemow. Mowisz ze rano takie cos zobaczyles i posprawie.

 

jak to nei przjedzie, to zadzown do swojego ubezpieczyciela angielskiego i dowiedz sie co teraz zrobic. To nie polska, i oni na pewno ci pomoga rozwiazac ten problem.

 

Zawsze mozesz odstawic do warsztatu auto na naprawe, potem wziasc rachunki i przeslac je do polskiego ubezpieczyciela, ze takie poniosles koszty. Sadze ze troszke beda marudzic, ale powinno sie odzyskac kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...