Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

minicasco w Warcie


pae56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Otrzymałem propozycje kupna ubezpieczenia MiniCasco w Warcie czy jest to dobra propozycja ? Z tego co wyczytałem to MiniCasco nie obejmuje ochroną szkód częściowych, tj. towarzystwo nie pokrywa kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu w wyniku kolizji, chyba, że będą one spowodowane przez akty wandalizmu lub siły przyrody czy są jeszce jakieś inne wyłączenia a moze zwrócić uwagę na jakieś inne ubezpieczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeżeli chodzi o minicasco w Warcie to nie znam dokładnie OWU - mogę przestucjować na jutro . Znam natomiast owu minicasco w PZU . Jest dokładnie tak jak pisałes czyli ubezpieczenie jest od kradzieży i szkód całkowitych ale i tu jest "gwóźdź" - od szkód całkowitych spowodowanych zderzeniem się z zwierzęciem lub człowiekiem . Nawet podczas pierwszych prezentacji tego produktu , jak pzu wprowadzało go na rynek to spotkałem się z prezentacja w której mówiono że polisa jest od kradzieży , szkód całkowitych i szkód ( w domniemaniu niekoniecznie całkowitych ) ale spowodowanych przez zderzenie ze zwierzęciem -życie pokazało jednak inaczej i niestety sam tego doświadczyłem . Ponieważ moja żona jeździła dośc starym samochodem to kupiłem polise minicasco . Została zepchnieta do rowu przez ciężarówkę , która uciekła z miejsca zdarzenia . policja napisała stosowny protokół i po zgłoszeniu do ubezpieczyciela dowiedziałem się że niestety zabrakło "zająca" albo innej sarny która pierwotnie musiałaby sie przyczynić do powstania szkody aby była odpowiedzialność Ubezpieczyciela - wiec mam takie zmienne odczucia co do polis typu "mini"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Twój samochód ma poniżej 10 lat i nie miałeś szkody w ostatnim roku to proponuję sprawdź ofertę np Compensy z produktem pakiet PKP- jest całkiem niedrogi - masz ac w pełnym zakresie , z wykupioną amortyzacją części , ochroną prawna , top assistance i jeszcze bardzo dobre nw dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-cio letni samochód to jeszcze zupełnie niestary - to minicasco to raczej powinno być kierowane do starszych samochodów - wbrew tego co się nam często wydaje , samochody 15-sto letnie tez kradną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradną, kradną... W ostatnim raporcie KG Policji dotyczącym kradzionych marek na trzecim miejscu jest...PF 126p, nasz poczciwy maluch.

 

 

Jeśli chcesz porozgryzać atuty Warty, daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...