Jump to content
Forum Odszkodowania

Oc Odszkodowanie od sprawcy


Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanie wczoraj miałam wypadek gość wymusił pierwszeństwo i skasował mi przód

całę szczęście mi się nic nie stało ale samochód szkoda gadać. Jakie kroki powinnam teraz poczynić by uzyskać wysokie odszkodowanie ? Może ktoś poradzi to mój pierwszy raz wypadek w życiu...

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

N miejscu kolizji była policja czy spisaliście oświadczenie? Sprawca przyznał się do winy?

Przede wszystkim poczekaj na likwidatora, jeżeli szkodę już zgłosiłaś? Likwidator oceni stopień zniszczenia samochodu i koszty jego naprawy. Kiedy już wybierzesz sposób rozliczenia szkody, zwróć uwagę na kosztorys jaki otrzymasz z firmy ubezpieczeniowej. Tam najczęściej pojawiają się błędy.

Jeżeli masz dalsze wątpliwości pisz. Najlepiej gdy już w ręce trzymać będziesz kosztorys.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...