Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie z Reso Europa


Paweł1661348199
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Mój problem polega na tym,ze nie wiem co mam zrobić:(

Miałem wypadek samochodowy 11 listopada 2008 r. jako pasażer,samochód uderzył w drzewo zaś ja zostałem najbardziej poszkodowany.Z wypadku nic nie pamiętam:(zostałem przewieziony do szpitala,tam spędziłem dwa tygodnie,zaś przez pierwszy tydzień nic nie pamiętam.Obrażenia jakie doznałem to:wstrząs mózgu,uszkodzenie nerwu wzrokowego,do tej pory mam problemy z widzeniem bo widzę podwójnie.Najbardziej poszkodowana została lewa noga,wieloodłamowe złamanie podudzia,została złożona operacyjnie na jeden gwóźdź,musze podawać przez cztery miesiące około 120 zastrzyków zakrzepowych i leki na pamięć.Gips zostanie zdjęty 24 Marca, to juz trzeci od wypadku,teraz mam lepszy bo musiałem kupić za własne pieniądze syntetyczny.Odbyłem już trzy wizyty okulistyczne,na które musiałem dojechać sporo kilometrów,jedna była neurologiczna na której nic nie stwierdzono i powiedziano ze oko się najdzie.Ostatnio byłem drugi raz w szpilu gdzie spędziłem niecałe trzy dni w celu wykonania drugiej bo pierwszą miałem w dniu wypadku tomografii komputerowej głowy.Samochód kolegi był ubezpieczony w firmie która nazywa się RESO EUROPA z siedziba w Suwałkach.Pierwszy raz słyszę o takim ubezpieczycielu.Czytałem ze kwotę odszkodowania trzeba samemu podawać nie wiedząc nawet jaki jest procent uszczerbku na zdrowiu:(i moja prośba polega na doradzeniu czy wybrać firmę o odszkodowanie czy samemu walczyć o odpowiednią kwotę.Jeszcze zapytam z ciekawości,jaka może być kwota odszkodowania?z góry dziękuje za pomoc w uzyskaniu cennych informacji.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam!zastanawiałem się czy jest jeszcze sens pisania na tym forum bo chyba nikt nie potrafi mi pomóc.Jednak napisze,bo nic nie tracę.Z tego co pisałem ze 24 Marca mieli zdjąć gips to była tylko kontrol.Tak naprawdę nastąpi to 26 Maja:(a później czas pokaże.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz jeżeli nie masz pojecia o tych sprawach nie chce Ci się wgłębiać w ten temat to zgłoś się do firmy proste;

 

To ubezpieczyciel na podstawie dokumentacji określa twój procent uszczerku czy to na komisji czy zaocznie. Ty sie możesz oczywisćie z ich opinią nie zgodzić .

 

Możesz zroić tak że teraz skąłdasz dkomentacje wraz z roszczeniem do ubezpieczyciela a nastepnie po otrzymaniu jakiejs kwoty ktora nie bedzei adekwatna do poniesionej szkody zglaszasz sie do firmy...

 

Zadna profesjoalana firma lub osoba ktora zajmuje sie odszkodowaniami nie powie Ci jaka kwote mozesz uzysaksc bez wgladau w dokumentacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich po długiej przerwie. Leczenie zakończyłem 9 miesięcy po wypadku i przyszła pora na odszkodowanie.Papiery złożyłem 2 października,więc sam dziś tam zadzwoniłem i powiedzieli mi że wypłacą mi w listopadzie jedynie 15 000 zł.Zdziwiłem się bardzo że tylko tyle:(teraz nie wiem co zrobić bo myślałem żeby zgłosić się do Polskiego Biura Ubezpieczycieli ale sam nie wiem czy to dobry pomysł,wiec prosił bym was jakąś rade co o tym sadzicie.Czytając forum sądzę że na tle innych osób to jest bardzo mało,być może się mylę,więc za pomoc będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.

Dodam jeszcze, że z ubezpieczenia grupowego w szkole na którym byłem ubezpieczony na 14 000 zł otrzymałem 3 500 zł wiec mi się wydaje że to bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

I jak zakończył Pan swoja sprawę?

Jeśli nie bardzo proszę o kontakt w tym poście.

Z chęcią odpowiem na Pana pytania oraz pomogę jeśli sprawa nie została zakończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...