Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ubezpieczenie OC pojazdu (komunikacyjne) przez internet. Gdzie warto?


ubezpieczenie-przez-inter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie co sądzicie o ubezpieczeniach i ubezpieczalniach, pośrednikach, dostępnych w internecie. jakie oferty są godne uwagi? Właśnie jestem na etapie szukania.

Przyznam szczerze, że chciałem zawrzeć umowę w Benefii, bo się mówi że mają najtaniej, ale okazuje się że to nie prawda, do tego procedura jest pokomlikowana.

nie uznano zniżek współwłaściciela (miał wyższe niż ja). więc z automatu liczyło najwyższe ubezpieczenie OC! porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2009-03-23 13:20, ~makler2005 napisał(a):

 

CU DIRECT-AC -PRZESTRZEGAM PRZED TYM UBEZPIECZYCIELEM!!!!

 

Wykupiłem pakietowe ubezpieczenie/OC+AC+NNW-pakiet max/za który zapłaciłem za rok z góry.Gdy doszło do likwidacji szkody,to poczatkowo,na etapie holowania,przyjęcia pojazdu do serwisu wszystko przebiegało poprawnie,aż do momentu wyceny szkody.Wtedy rzeczoznawca terenowy,powołując się na ogólne warunki wykreślił bez powodu pompę wtryskową,która uległa awarii na wskutek zwarcia w instalacji elektrycznej podaczs kolizji(taką opinię uzyskałem od autoryzoawnego serwisi Bosch).Będąc przekonanym,że po takiej ekspertyzie,nie będzie problemu z wypłatą odszkodowania/za resztę części dokonano wypłaty-zlecenie naprawy bezgotówkowej/,otrzymałem pismo w którym CU informuje mnie,że nie wypłaci odszkodowania za awrię pompy KTÓRA ULEGŁA USZKODZENIU poprzez zwarcie w instalacji elektrycznej po kolizji,

z powodu niesprawności wynikającej z przyczyn wewnętrznych.Przyznam,że z taką bezczelnością i zakłamaniem nie spotkałem się już dawno,no może w czasach totalitaryzmu.Rozmawiałem z prawnikami i ekspertami od motoryzacji-wniosek jaki nasuwa się jest tylko jeden-CU uchyla się od swoich obowiązków statutowych i nie chce wypłacić odszkodowania działając wybitnie na szkodę klientów.PRZESTRZEGAM PRZED TĄ "FIRMĄ"

Zalety

TANIE UBEZPIECZENIE

Wady

NIEKOMPETENCJA,BRAK WOLI LIKWIDACJI SZKODY,FATALNA KOMUNIKACJA,IGNORANCJA I WRĘCZ CHAMSTWO!

1 ROK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makler2005 - pytanie jest to OC, więc przestrzeganie kogokolwiek przed jakimkolwiek TU jest lekkim bezsensem.

 

ubezpieczenie-przez-inter - OC wykupujesz kierując się jedynie ceną (im taniej tym lepiej) - tylko bez przegięć :) (nie za 5zł).

 

directy to, Liberty, CU, BreUbezpieczenia, link4, Allianz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...