Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w pracy w Holandii-uraz kregoslupa


Kurczak1977311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy podczas dzwigania 30-40kg paczek cos mi trzasnelo w kregoslupie,zglosilem to przelozonej na drugi dzien i udalem sie do domu gdzie zaczolem tracic czucie w nodze,w szpitalu dowiedzialem sie iz podejrzewaja,,dyski"kregoslupa,nadmienie iz pare lat temu w Polsce mialem operacje kregoslupa-wlasnie dysk-lecz pozniej po tym pracowalem w kraju i nic sie nie wydarzylo,sytuacja zmusila do wyjazdu i niestety do calego zajscia.

Poszukuje wiadomosci,osob lub firmy ktora potrafi rozwiazac moje problemy w zwiazku z tym zajsciem-moja agencja nieinteresuje sie moja osoba mimo iz od 3tyg leze w domu w holandii

-jak mam ubiegac sie i czy nalezy mi sie od mej agencji tzw 70%platne w zwiazku z wypadkiem,wlasnie otrzymalem ostatni przelew za ma prace i niewiem co dalej itd.

-lekarz stwierdzil ze moze dojsc do operacji wiec takze mam pytanie:

-czy bede placil za szpital i operacje gdyz nienadaje sie do transportu do kraju

-czy nalezy mi sie jakies niewiem,zadoscuczynienie lub odszkodowanie.

Prosze bardzo o wiadomosci ktore choc troche pomoga zawalczyc mi o poprawe mej sytuacji,z gory dziekuje za wszystko wszystkim,RODAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
przechodząc szkolenie bhp musiała być podana informacja do ilu kilogramów można podnosić przedmioty. Z tego co się orientuje to można do 20kg. Jeśli pracodawca mimo to prosił o wykonanie pracy i masz na to świadków warto wnieść roszczenie przeciwko pracodawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nalezy ci cie 70% od uwv jesli przebywasz na chorobowym plus 21 % od pracodawcy zglasza on to w achmea przypilnuj ich pozniej odszkodowanie bo rozumiem podczas wykonywania pracy doznales urazu lecz to juz dluzsza droga musisz zalozyc sprawe o odszkodowanie mozesz wystap[ic o toevoeging bezplatnego adwokata...w kacelarii adwokackiej.ale najlepiej skorzystaj z wyspecjalizowanych firm w uzyskiwaniu odszkodowan polecam firme JURILEX muwia niestety po angielsku lun nl biora procent od odszkodowania nie placisz nic tylko umowiony procent ja korzystalem z ich uslug b.zadowolony jestem jesli nie mowisz po angielsku to campter oraz arbo claim jest koordynator polski te same zasady!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szpitala jakie masz ubezpieczenie colectiv verzekeringen lub zorgverzekering?ale w sumie ja mialem colectiv czyli to nienajlepsze ktore ma obowiazek ubezpieczyc pracodawca i mialem mala operacje leki itd za darmo lepiej ubezpiecz sie teraz dodatkowo zorgverzekering to twoje prywatne w nim znajdziesz lvl wybierzesz na jaki cie stac i co potrzebujesz fizjoterapeutow itd w colectiv przysluguja ci 3 wizytty u fizjo bodajze ale o leki i opieke lekarska nie martw sie colectiv pokrywa musisz udac sie z karta ktora powinienes dostac do apteki i pokazac ze placi colectiv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi.Moje problemy trwaja nadal,mam prawnika,kaze mi czekac bo wszystko trwa!!!UWV od 4m-cy wodzi mnie za nos,wysyla mi na jakies adresy gdzie nigdy nie bylem wezwania,korespondencje itd!!!gdzie mozna zglosic fakt lekcewazenia przez UWV mojej sprawy??czy istnieje jakas firma ktora sprawuje wladze nad nimi???gdzie interweniowac aby wkoncu cos sie zaczelo dziac???dzwonilem do ambasady RP a tam mowia-ma Pan prawnika to niech interweniuje!!!!jesli ktos posiada wiedze na pytania ktore mnie interesuja-prosze o odp,dziekuje bardzo!!!do TJRADA-dzieki za odp!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...