Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie NW dla sprawcy


Diabelski
 Share

Recommended Posts

Witam.

Byłem sprawcą wypadku, czy mogę się ubiegać o odszkodowanie z NW. Samochód który prowadziłem był samochodem służbowym. Doznałem złamania pięty i kości piszczelowej.

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście, że polisa była z NW w innym wypadku bym nie pytał.

W takim razie co trzeba teraz zrobić? W sensie jak i kiedy zgłosić to do ubezpieczyciela.

Link to comment
Share on other sites

Jak najszybciej. Zgłoś telefonicznie do CC w TU. Wtedy dowiesz się, gdzie masz wysłać dokumentację medyczną. Jak będzie jeszcze im czegoś od Ciebie brakowało to się zwrócą pisemnie.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...