Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Zmiażdżony duży palec u nogi przez Irexus


Irexus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc prosiłbym o wyrozumiałość :). Z 3 miesiące temu zrzuciłem sobie przypadkowo na siłowni w piwnicy drążek o wadze 12 kg na duży palec u nogi. W szpitalu po prześwietleniu zobaczyłem, że jest w trzech częściach, z resztą.. opowiem jak to po kolei było. Po całej tej akcji z tą siłownią poszedłem do domu, pokazałem mamie co się stało, i zdecydowaliśmy pojechać do chirurga. Na miejscu obejrzał palec, prześwietlił, jak w/w został on zmiażdżony na bodajże trzy kawałki. Sam palec wyglądał tragicznie, paznokieć w połowie złamany, okropny ból, pełno krwi. Lekarz, czy tam chirurg dał mi na to opatrunek, wstawił mi szyne, i za 2 dni na wizyte. Przez te dwa dni czułem się okropnie, gorączka sięgała bodajże 42 stopni jak dobrze pamiętam. Drugiego dnia pojechaliśmy spowrotem. Lekarz powiedział, że ta gorączka jest spowodowana tym paznokciem, który jest złamany (i cały siny ;<) i zalega na tej ranie, powodując krwawienie, i że trzeba go usunąć. To, że ból przez ten cały czas był okropny, nie muszę chyba wspominać. Usuneli mi paznokieć, i znów opatrunek dali. W związku z tym, że moja mama jest pielęgniarką, umówiliśmy się z lekarzem, że w domu będę sobie opatrunek zmieniał, delikatnie.. Po kilku dniach znów wizyta, zdjeli mi szynę, i odesłali do domu. Teraz mam do was takie pytanie.

 

Sprawa wygląda tak. Zmiażdżyłem sobie palec na trzy części, straciłem paznokieć (aha, i to było jako otwarte złamanie) no i przeżywałem ten cały nieznośny ból. Teraz mam problemy z nogą i kością ogonową, bo cały ciężar, cała moja masa przeszła na drugą nogę jak chodziłem o kulach, i to nadal po kilku miesiącach mi dokucza. Ilę mogę dostać odszkodowania za takie coś? Jestem ubezpieczony na bodajże 7 tyś. zł. więc nie wiem jakiej kwoty z odszkodowania się spodziewać. Słyszałem również, że trzeba jakieś badania przejść czy coś, żeby zobaczyli jak to wygląda itd. Nie wiem również jak te całe badanie czy co tam, wygląda, więc to też bym chciał wiedzieć.

 

 

 

Czytałem kilka wypowiedzi innych. Jeden koleś dostał chyba 110zł za otwarte złamanie w trzech częściach z przemieszczeniem, bo dobrze mu się wszystko zrosło. Inny zaś dostał 500 zł za złamany palec. Mój kumpel dostał 800 za skręconą kostkę. Zupełnie nie wiem ile się mogę spodziewać. Dziękuje bardzo za uwagę, i pozdrawiam.

 

@edit

zapomniałbym. Jak po pierwszej wizycie dalej miałem paznokieć, to miałem poprowadzone 3 szwy przez paznokieć i przez skórę.. tak zeby się jakoś tam trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...