Jump to content
Forum Odszkodowania

Po komisji a odwolanie do kogo sie zwrucic??


kwidzyniak
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie ostatnio mialem komisje ale bylem u bhp i kazal mi zrobic odwolanie poiwiedzial mi tez ze powinienem udac sie prywatnie do chirurga aby mi opisal lecz nie wiem po co? czy zeczywiscie przy odwolaniu lekarz chirurg opisuje cos moja chorobe dodam ze wczesniej mnie inny chirurg opisywal. To ze swoj powod to ja wiem ze dlaczego sie odwołuje ale lekqarz co ma opisac mi?
Link to comment
Share on other sites

odwolanie do zusu ze sie nie zgadzam z orzecznikiem zus wypadek to amputacja paliczka reki lewej 3 i 4 jestem praworeczny wiem ze mniej powinienem dostac ale nie moge dobrze zginac nie do konca wg tabeli to od 1-2,5% dostalem tylko po 2% mysle ze powinienem min po 2,5% poniewaz ten 3 palec najdluzszy jest amputowany nawet po za kostka paliczka ok 1 cm. a 4 to tez caly paliczek i po za kostka paliczka ok 0,5 cm do 1 cm ok
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...