Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek w castoramie - uraz odcinka szyjnego kręgosłupa


kfkf1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc.miałam wypadek na terenie castoramy z winy ich pracownika ,ja byłam osobą kupujacąich towary.

pracownik trzymał nowe zapakowane z futryn adrzwii ja byłam jedną z wielu mijają cych go ludzi on nierozejrzał sie i podniusł te dzrwi i prubował je obracac tak ze zatrzymały sie na mojej głowie. utrata przytomności karetka zabrała mnie od razu z castoramy ze wstrzasnieniem mózgu w szpitalu stwierdzono uraz kregosłupa szyjnego(odkształcenie odcinka szyjnego kregosłupa od fizjologicznego wygiecia: poprostu kregosłup wyprostował sie do pionu.nie mam juz fizjologicznego jego wygiecia i nie wiadomo czy kiedykolwiek ono wróci.

pomóżcie bo ubezpieczyciel castoramy zaproponował 1% uszczerbku i 1500,00

:)))))))))))))))

ja sie nie zgodziełam bo wydaje mi sie ze to smieszne co zaproponowali

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

POPROSZE O POMOC EKSPERTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli przyjmując proponowane odszkodowanie jednocześnie nie zrzeka się Pan dalszych roszczeń, to może nie mieć Pan żadnych obaw przed przyjęciem odszkodowania. Warto jednak w Pana przypadku zwrócić się do ubezpieczyciela Castoramy o przesłanie kserokopie orzeczenia lekarskiego, którego merytoryczną zawartość mógłby Pan samodzielnie ocenić. Ponadto ważne jest, aby przedstawił Pan ubezpieczycielowi argumentację i dowody na to, że odniesiona przez Pana szkoda wiąże się dla Pana z utratą zdrowia, ale także konsekwencjami w sferze życiowej, zawodowej. Proszę pamiętać iż nawet po zakończeniu postępowania i wypłaceniu odszkodowania, w razie pogorszenia się Pana zdrowia z racji urazu (dalsza rehabilitacja, koszty leków, niemożność podjęcia pracy) ma Pan prawo do żądania dalszych kwot odszkodowań(oczywiście składając stosowną, nowa dokumentację).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...