Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

złamanie przynasady i nasady bliższej 3 kości śródręcza prawego


ganek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc gdy wchodziłem do autobusu drzwi przytrzasnęły mi rękę lekarz orzekł że mam złamanie przynasady i nasady bliższej 3 kości śródręcza prawego wiem że odszkodowanie dostane od szkoły bo wracałem wtedy z treningu.

Trenuję wioślarstwo przez czas jaki mam w gipsie nie mogłem trenować omijają mnie zawody,nie mogłem pisać tak więc traciłem na lekcjach będę miał bardzo dużo do nadrabiania w szkole.

 

Wiecie ile mogę dostać za takie złamanie?

Albo ile dostaję się najczęściej za coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj sie prosze z Kancelarie prawne omega katowice znajdziesz na internecie

super prawnicy i powolaj sie na mloda prawniczke ze ci doradzila

kancelaria ta pomoze ci bez oplat wstepnych jak wygraja wezma niewielkie procent jesli nie wygraja nic nie placisz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem musisz sporzadzic pismo do ubezpieczyciela ( w szkole powinni podac ci wszelkie ifo, jestes niepelnoletni zatem twoi rodzice sa twoim przedstawiciewlem ustawowym i oni wystepuja w twoim imieniu)z opisem sytuacji i z zadaniem wyplaty odszkodowania dolaczajac cala historie choroby od pierwszej pomocy udzielonej przez lekarzy poczawszy, zostaniesz zapewne skierowany na badanie przez bieglego orzecznika ktory orzeknie jaki jest procent uszczerpku na zdrowiu . Nie wiem jakie to zlamanie jest skomplikowae czy wplynelo w jakis sposob na sprawnosc konczyn, to zapewne oceni biegly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam teraz cos zauwazylem czyli ma sie rozumiec ze kierowca przez niedbalstwo zamknal dzwi tak

zatem rodzice musza wystapic do ubezpieczyciela sprawcy szkody

reka nie zostala zlamana na skutek nieszczesliwego wypadku ale z winy osoby trzeciej

Wazne jest cz<y byli swiadkowie wypadku, jak cale zdarzenie przebiegalo.

Przepraszam za brak uwage w czytaniu. Roszczenie czyli zadanie odszkodowania oraz zadoscuczynienie za bol fizyczny, za to ze zdarzenie to wplynelo na twoja nauke itd trzeba kierowac do sprawcy wpadku ( nie wiem co to byl za autobus prywatny pks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autobus to ztm,wychowawca powiedział że będzie wszystko załatwiał a co do drzwi to było tak stoje przed autobusem i jedne z tych drzwi nie sąotwarte a drugie tak no więc popchnąłem tą drugą część bo bym się nie zmieścił.Jak popchnąłem to drzwi wciągnęły mi rękę po wyjęciu nie wiedziałem że mam złamaną więc dopiero w szkole poszedłem do pielęgniarki dostałem bandaż i po południu pojechałem do szpitala na rentgen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoim zdaniem kierowca sie przycznynil do tej sytuacji i czy ktos widzail ta sytuacje bo jesli kierowca zawinil masz szanse dostac odszkodowanie od ubezpieczyciela ztm. Kiedy to mialo miejsce to istotne i jakie informacje podales do lekarza krtory udzielam ci pomocy jakie iformacje umieszczono w karcie udzielnie pierwszej pomocy czy karcie choroby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli udowodnisz to ztm bedzie zobligowany wyplacic si odszkodowaniee albowiem utrzymanie stanu technicznego srodkow transportu publicznega na wlasciwym poziomie jest podstawa takiej dzilalnosci. Nie mozna narazac klientow na takie sytuacje . Rodzice powinni skierowac roszczenie do ztm rowniez . Jesli ktos ze znajomych widzial to zdarzenie popros o napisanie oswiadczen ktore dolaczysz do roszczenia wraz z cala chyistoria choroby.

ps przepraszam za milczenie nie bylo mnie przy kom.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złamanie 3 kości śródręcza to 1% uszczerbku dla lewej ręki i 1-2% dla prawej jeśli jesteśmy praworęczni. jeśli lewo to na odwrót. nie zapomnij wspomnieć o wioślarstwie to jest większa nadzieja na 2%

 

a co do OC... to jeśli drzwi się nie otworzyły do końca i sam je popchnąłeś.... lepiej się nie przyznawaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...