Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wysokość roszczenia.... potrącenie na pasach....


lunaticoloco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam... mam poważny problem i bardzo proszę o pomoc.... 1,5 roku temu miałam poważny wypadek...rozpędzone auto potrąciło mnie na pasach...nagrało sie to na kamerze...leciałam prawie 15m...9 kości połamanych....3 w czaszce ( wgłębienie i blizna do tej pory)....ręka (na drutach składana-bliznowce i słaba rotacja)...miednica ( wszystkie 3 kości...krzywo zrośnięta) i biodro pogruchotane... ( mieli wstawiać nowe ale ze względu na mój młody wiek-26- postanowili poskładać z moich kości i poskręcać blaszkami... po pół roku na kontroli podejrzewali martwice głowy kości udowej.... w czerwcu sie okaże)... wynajęłam firmę która się miała tym zajmować bo ja na to nie miałam siły... firma z OC sprawcy wyszła z ugodą 150 tyś na którą ja się nie zgodziłam.... mój adwokat na początku obiecywał mi że zrobi z mojej sprawy sprawę precedensową... a teraz jakby chował głowę w piasek... i coś mi tu nie gra.... na komisji bezstronnej dostałam ponad 80% uszczerbku na zdrowiu...biodra mnie bolą już oby dwa...nogę mam krótszą o ok 3 cm i krzywo zrotowaną... dlatego kuleję... z ciążą będą problemy mam nadzieje że tylko takie że będę musiała ją przeleżeć w łóżku i mieć cesarskie cięcie....no normalnego stroju kąpielowego już pewnie nigdy nie założę bo mam ogromne bliznowce po 3 cięciach.... chciałabym wiedzieć o ile mniej więcej mogę starać się w sądzie...decyzję muszę podjąć już teraz.... z góry dziękuję za odpowiedż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doznałaś bardzo poważnych obrażeń, tak naprawdę bez wglądu do dokumentacji, nie sposób precyzyjnie doradzić. Jeśli masz jakieś negatywne przypuszczenia w związku z Twoim adwokatem, powinnaś skonsultować sprawę z kimś jeszcze np z radcą. Radca z pewnością pomógłby Ci sprecyzować o jaką sumę mogłabyś wystąpić w Sądzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał falenica strzelanie o kwoty to czytanie z fusów. Ale ja się pokuszę o malutkie gdybanie:

 

Sądy przyznają od 500-1500zł / %, jednak przy tak dużym orzeczonym uszczerbku na zdrowiu, spokojnie tak kwota może wyjść 2-3 razy wyższa (zależy od dokumentacji, prawników TU i twojego prawnika!). Dodatkowo, możesz starać się o uznanie np. dożywotniej renty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...