Jump to content
Forum Odszkodowania

rowerzysta potracony przez samochod


fialek
 Share

Recommended Posts

Witam zostalem potracony przez samochod podczas jazdy na rowerze. Wina jest po stronie kierujacego samochodem. mam kilka stluczen i zespsuty rower .nie bylem hospitalizowany. Jakiego odszkodowania moge sie spodziewac i w jaki sposob dziala to jesli mam popsuty rower i chcialbym go naprawic z ubezpieczenia tamtego kierowcy ? prosze o odpowiedz
Link to comment
Share on other sites

Zgłaszając wniosek z roszczeniem do ubezpieczyciela sprawcy powinieneś wystąpić o odszkodowanie pokrywające doznane straty cielesne i moralne ale także zwrotu kosztów za naprawę lub zakup nowego roweru.
Link to comment
Share on other sites

jesli bylem tylko poobijany i mialem kilka siniakow to ile moge zarzadac odszkodowania i od kogo czy z ubezpieczenia ze szkoly? i jesli do roweru prszyjdzie rzeczoznawca i nie zgodze sie z jego wycena to czy moge sie odwolac w jakikolwiek sposob?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...