Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Padaczka po wypadku


Ewaaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek samochodowy nie z mojej winy (byłam kierowcą) Sprawca uderzył w moje auto .Sprwca miał sprawę w sądzie jego wina. W wyniku wypadku doznałam uszkodzenie splotu barkowego, wstrząs mózgu i ogólnych potluczeń po kilku miesiącach ujawniła się padaczka pourazowa . Po moim wniosku firma ubezpieczeniowa wypłacila mi 10000 zł. ze zwloką 3 miesięczna.Zastanawiam się czy składać wniosek do sądu? dodam iż do tej pory leczę się neurologicznie i psychiatrycznie (mam silny zespół stresu lękowo-pourazowego) Jestem cały czas na lekach. Proszę o pomoc o jaką sumę mogę się ubiegać? Czy warto? Pozdrawiam Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na podstawie obrażeń opisanych przez Panią od razu widać, że Ubezpieczyciel zaniżył wypłatę zadośćuczynienia. Bez dokładnej analizy dokumentacji medycznej nie jestem w stanie podjąć się wyceny sprawy. Zresztą dla właściwego oszacowania kwoty zadośćuczynienia zakres obrażeń ciała nie jest wystarczający. Ważne będzie tutaj Pani wiek, wykonywany zawód, stopień Pani aktywności życiowej oraz przede wszystkim rokowania dotyczące powrotu do zdrowia sprzed wypadku. Oprócz zadośćuczynienia ma Pani prawo do zwrotu poniesionych kosztów leczenia, zwrotu kosztów dojazdu na leczenie, dojazdów rodziny na odwiedziny w szpitalu, koszty opieki osób trzecich, zniszczoną odzież, utracony dochód.

Jeżeli chciałaby Pani dowiedzieć się więcej proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą firmą. Doradzimy jakie czynności powinna Pani podjąć dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedź powyżej, że wartość zadośćuczynienia jest niewspółmiernie niska do następstw wypadku. Aby dokonać prawidłowych ustaleń związanych z ustaleniem wysokości świadczeń rentowych należy dokonać analizy okoliczności związanych z osobą poszkodowaną oraz okolicznościami wypadku, żeby np. wykluczyć tzw. przyczynienie, które skutkuje obniżeniem odszkodowania.

 

Ważne jest również odpowiednie zdiagnozowanie urazów i ustalenie trwałego uszczerbku na zdrowiu, a to może zrobić tylko lekarz.

 

W związku z powyższym prosimy o kontakt z naszą firmą - stopka poniżej. Analiza spray jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę o kontakt z naszą firmą, może nam Pani przesłać dokumentację do oceny i wtedy będziemy mogli porozmawiać na temat kwoty. Ocena sprawy jest bezpłatna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewaaa wrote:
Dziękuję za poradę. Ale ja bym chciała się dowiedziec w przybliżeniu o jaką sumę można walczyć . Czy warto. Z góry dziękuję.
Bez szczegółowej analizy dokumentacji, konsultacji z lekarzem nie można dokonać właściwej oceny szkody, a co za tym idzie również ustalić kwotę zadośćuczynienia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt - stopka poniżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...