Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

potrącenie na parkingu w uk


keramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.moja dziewczyna zostałe potrącona na parkingu sklepowym,kierowca nie podał mi swoich danych i odjechał.spisałem numer rejestracyjny,powiadomiłem obsługę sklepową (moze jest jakieś nagranie z kamer,ale nie wiem bo tylko policja moze sie o to dopytywać)i od razu pojechaliśmy na policje.został spisany raport.sledztwo jest w toku.byc może trzeba będzie iść do sodu-jak trzeba to trzeba.dzien po wypadku byliśmy u lekarza,raport jest spisany( miejscowe stłuczenie uda,ból )ale raport sie liczy ,mamy zrobione zdjęcia nogi (apoaratem-policjantka nalegała).niewiemy co teraz,napewno kierowca poniesie odpowiedzialność ale czy moja dziewczyna ma szanse na jakieś odszkodowanie?,dalej chodzi do pracy.Czy sąd podczas rozprawy decyduje o odszkodowaniu czy trzeba samemu zgłaszać się do CLAIM LINE DIRECT?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

koniecznie proszę zgłosić zdarzenie na policji. Jeżeli Pana dziewczyna doznała obrażeń ciała, policja ma obowiązek podjąć wszelkie działania w ramach prawa, zmierzające do ujęcia sprawcy.

Oczywiście Pana dziewczyna będzie miała prawo do odszkodowania. Czy dysponuje Pan świadkami zdarzenia?

Proszę o kontakt z nami, sprawę przekonsultujemy telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak jak pisałem policja została powiadomiona.raport spisany.dzisiaj policja oddzwoniła do nas,powiedzieli,że odnaleźli kierowcę,przyznał sie,że uciekł,bo się mnie wystraszył.no to policja powiedziała,że w takim razie wszystko jest ok.on prawdopodobnie nie zostanie ukarany,a nam powiedzieli łaskawie,(prędzej zapytani zostali przez nas)jego dane osobowe,adress i numer polisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...