Jump to content
Forum Odszkodowania

czy moge sie starac o odszkodowanie.


kwidzyniak
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie mam pytanie jakis czas temu doznalem wypadku dostalem odszkodoanie ale nie z winy zakladu zatem chodzi mi o to jezeli nie bylo dodatkowych zabezpieczen wczesniej zaklad zwrucil sie o dodatkowe zabezpieczenia co teraz sa takie ze nie umozliwia by taki lub podobny przypadek sie trafil muj wypadek polegal na zmiarzdzeniu 3 i 4 palca reki lewej co przyczynilo sie w szpitalu do ich amputacji paliczkow
Link to comment
Share on other sites

Czy to odszkodowanie, które otrzymałeś wypłacil ZUS w związku z wypadkiem przy pracy?

 

Jeśli tak i uważasz, że jest za małe w stosunku do poniesionych obrażeń lub kosztów poniesionych na leczenie możesz domoagąc się od prqacodawcy zadośćuczynienia - np.dodatkowego odszkodowania. Jednak należy wystąpić z pozwem do sadu z powództwa cywilnego o odszkodowanie. w takim przypadku należy pamiętać, że trzeba udowodnić wine pracodawcy za wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...