Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

zapłata


mieciel78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ponad dwa lata temu podczas cofania bardzo lekko stuknąłem kobiete.Samochód jest na moja mame ubezpieczony w Compensie OC i NW.Kobietka miala obrażenia do 5%.Woda w kolanie i stłuczenia..Biegły sądowy lekarz ocenił koszt leczenia w wysokości 500złZałozyła mi sprawe cywilna,żądała 3000zł.Dziś zapadł wyrok-2600zł dla kobiety+ koszty sądowe!!Czy należy jej sie odszkodowanie z mojej polisy OC?Co robić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chwila - nie wiedziales, ze zlozyla pozew cywilny wczesniej, tylko jak zapadl wyrok????? JAk wiedziales wczesniej, to czemu nie podales jej polisy OC - od tego wlasnie ona jest przeciez.

Opisz moze okolicznosci wypadku, bo cos mi sie tu dziwne wydaje, ze kobieta od razu zalozyla Tobie sprawe, zamiast korzystac z OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tego co mówiła,była w compensie,powiedzieli jej ze dopóki sie nie przestanie leczyć nie zapłacą..A ból cały czas towarzyszył poniewaz miała juz zwyrodnienie.A ona jest cwana stara nauczycielka i pomyślala inaczej..Pobiegała po lekarzach,troche swistków zdobyła i wtedy zaatakowała na droge cywilna.Mój największy błąd to taki ze nie wezwałem policji.A chciała isc do domu bo rzekomo nic sie nie stało,dopiero wtedy by było.Mandatem zostałem ukarany..Były 3 sprawy,na wszystkich byłem.Ale to przeciwko mnie złożyła pozew,a compensa był tylko interwienientem.Moje pytanie brzmi?Czy compensa mi odda cała kwote wraz z kosztami sadowymi,czy tylko 5% obrazen które rzekomo odniosła.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...