Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

umorzenie sprawy a odszkodowanie


marteczka__s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo proszę o poradę jie wiem juz co robić. W styczniu 2009 mialam wypadek potrącił mnie samochód na przejsciu dla pieszych był to syn policjanta Wypadku samego nie pamietam i do tej pory nic sobie nie przypomnialam.. Sprawa zostala umorzona poniewaz stwierdzono ze to ja przyczynilam sie do wypadku ze wbieglam mu pod kola Chcialabym sie dowiedziec czy moge sie starac o odszkodowanie jezeli sprawa jest umorzona. Oczywiscie zlozyłam zażalenie i czekam na decyzje prokuratury Pozdrawiam Marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszkodowanie z OC tak, ale po wskazaniu winnego. W twojej historii najważniejsze jest miejsce potrącenia, czy przy krawężniku, czy na środku jezdni, prędkość sprawcy itd. Z doświadczenia wiem, że prokuratura olewa dochodzenie prawdy, bo to zbyt pracochłonne. najlepiej jak to ty dostarczysz wszystkie dowody i jeszce będziesz pilnowała by prokurator je uwzględnił. WALCZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Hejka i no wczoraj dostalam pismo z prokuratury ze mi drugi raz umozyli sledztwo :( juz nie wiem co mam robic....znalazlam swiadka naocznego mojego wypadku, kiedy zeznawal na policji zmnienil calkowicie zeznania chyba sie przestarszyl bo to kolega tego chlopaka co mnie potracil, a ten co mnie potracil jest synem policjanta. Bede skladala znowu zazalenie i pisala o konfrontacji swiadkow A to prawda ze sama wszytskie dowody dostarczam a pani prokurator jeszcze potrafi powiedziec ze jakos pozno. Juz naprawde nie wie co mam robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...