Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Cigna odmówiła odszkodowania policji


abra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Uderzyłam osobówką z prędkościa 40km/h w tył policyjnego transportera. W wyniku tej kolizji drogowej kilku funkcjonariuszy doznało lekkich obrażeń ciała, typu bóle głowy, bóle kregów szyjnych. Dodam iż ani mi ani 4letniemu dziecku nic sie nie stało (nawet ból głowy). Miałam kompleksowe ubezpieczenie auto casco rozszerzone, nnw itp. Cigna pokryła szkody mi i poszkodowanym. I myslalam ze na tym sie sprawa zakończy. Niestety wydział finansowy policji zażadał dodatkowego odszkodowania za wypłacone uposażenia nieobecnych w pracy funkcjonariuszy. Ku mojemu zdziwieniu Cigna odmówila wyplaty tegoz odszkodowania nie wiem dlaczego i policja żąda dobrowolnej zapłaty tego odszkodowania ode mnie. Czy nie wydaje wam sie ta sprawa dziwna i smieszna??? Powinnam sie udac do radcy prawnego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była taka sprawa opisywana chyba w wyborczej, warta nie chciała zapłacić policji za rozstrój zdrowia i sąd oczywiście nakazał warcie zapłacić. musiałabyś poszukać w archiwum wyborczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Policja nie ma prawa żądać od Ciebie wypłaty czegokolwiek - jeśli masz OC.

 

Polisa OC gwarantuje ochronę w takich przypadkach. Jeśli TU odmówiło, to policja może się odwołać lub iść do sądu (sprawa przeciw TU). Ciebie to nie obchodzi - musisz tylko potwierdzić swoją odpowiedzialność za szkodę, ale skoro dostali kasę na auto to rozumiem, że ta część jest załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...