Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Stłuczka samochodowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Żona spowodowała stłuczkę, brało w niej udział 3 samochody (razem z żony). Zdecydowano, że nie będzie wzywana policja, wszystkie straty pokryje ubezpieczenie. 3 dni po tym zadzwonili do niej z komendy, że jedna z pań uczestniczących w stłuczce (w tej chwili chyba już wypadku) odniosła obrażenia i jest w szpitalu. Poinformowano nas, że podejrzewa się uszkodzenie szyjnego odcinka kręgosłupa (co ciekawe, pani ta po stłuczce po prostu poszła robić zakupy) i pani będzie leżeć w szpitalu ponad 7 dni. Czy ew. odszkodowanie dla tej pani pokrywane jest z OC? I co, jeśli ta pani np. spadła ze schodów i chce to podpiąć pod wypadek? Miałem sam kiedyś uszkodzony kręgosłup w tym miejscu i wiem, że to cholernie boli, od razu, a nie "wieczorem", czyli paręnaście godzin po zdarzeniu (ok godz 9 rano).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszkodowanie a raczej zadośćuczynienie dla Poszkodowanej zostanie pokryte z oc. Tutaj nie ma żadnego problemu. Natomiast w kwestii urazu odcinka szyjnego kręgosłupa nie mogę się z Panem zgodzić. Skutki obrażeń kręgosłupa mogą być odczuwalne nawet po dwóch dniach od zdarzenia. Zastanawia mnie jedynie fakt ponad 7-dniowej hospitalizacji ale nigdy nic nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisze Radekro...z leżeniem w szpitalu różnie.Ja doznałem stłuczeń i moja partnerka również,partnerkę musiał na rękach ze szpitala wynosić brat,ja także nie wyszedłem ze szpitala (wzieło nas pogotowie) a ze szpitala po prostu sie nas pozbyto,partnerka ma podejrzenie urazu pęknięcia mimo to nie zrobiono badan zadnych oprócz rtg...nie mówiąc o urazie głowy (badań nie zrobiono wcale) pozniej się okazało że jezeli utworzył by się krwiak to mógłby nastąpić zgon...Także z lekarzami róznie bywa ;-( niestety stety,żyjemy w Polsce.Nigdy nie wiadomo na kogo trafimy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał przedmówca odszkodowanie zostanie wypłacone z ubezpieczenia, a fakt że u poszkodowanej objawy bólowe wystąpiły po kilku godzinach jest czymś naturalnym przy urazie biczowym kręgosłupa - każdy lekarz to potwierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgadzam się z przedmówcami obrażenia mogą się ujawnić kilka godzin a niekiedy nawet kilka dni po wypadku. Szkoda będzie likwidowana z polisy OC auta, które prowadziła małżonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...