Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

PZU odszkodowanie z OC sprawcy kolizji


ewkiol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrącił mnie (osobę pieszo idącą po chodniku) samochód w skutek czego od pół roku jestem na ciągłym zwolnieniu lekarskim, a moje kolano poddawane jest wciąż zabiegom i rehabilitacji. Kolizja miała miejsce w miesiącu lutym podczas złej pogody atmosferycznej. Chce się ubiegać o odszkodowanie z OC PZU sprawcy kolizji. Potrzebuje jakiś informacji gdzie i jak to załatwia się. Dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do najblizszej agencji PZU. Podadzą ci numer infolinii. Zgłoś szkodę z OC sprawcy pojazdu. Powinieneś podać numer polisy, numer rejsestracyjny, dane sprawcy jesli je znasz.Przyslą ci wykaz wymaganych dokumentów z leczenia od udzielenia pierszej pomocy do zakonczenia leczenia.Im wiecej zbierzesz, ty lepiej. Rachunki za leczenie,zabiegi,wizyty,konsultacje, rehabilitacje,leki i inne.Mozesz sie ubiegać o odszkodowanie za utratę częściowej lub całkowitej niezdolności do pracy.Pojdziesz na komisję lekarską, która oceni trwały uszczerbek na zdrowiu. PZU wyliczy odszkodowanie.Jesli uznasz,że to za mło, to się odwołasz. Możesz wynająć adwokata aby poprowadził twoja sprawę i wywalczył więcej. Na zgłoszenie szkody z OC są 3 lata ale im szybciej to zrobisz tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyślą ci żadnego wykazu dokumentów!!!Powinieneś podać numer polisy, numer rejesestracyjny, dane sprawcy i najważniejsze NOTATKĘ POLICYJNĄ.Całe ksero dokumętów przebiegu choroby i oczywiście rachunki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat tutaj maniana moze miec racje - czesc ubezpieczalni przesyla wlasnie poczta wykaz niezbednych dokumentow. CZesc przesyla to majlem, a w czesci wrecza ten wykaz likwidator mobilny, wiec tutaj akurat maniana moze miec racje:) Czy tak akurat jest w PZU, to szczerze mowiac nie wiem, ale mozliwosc taka istnieje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...